Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Kívánjátok a cigarettát több...

Kívánjátok a cigarettát több év leszokás után?

Figyelt kérdés

Én 4 éve szoktam le,azóta egyetlen szálat sem szívtam el!

Mostanában egyre többször érzem, hogy kívánom a füstölgést. De ekkor végiggondolom az egészet és mindig arra jutok, hogy Úristen!- NEM KELL MÉGSEM!!


2010. júl. 14. 07:45
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én 15 hónapnál járok, és igen, kívánom :(
2010. júl. 14. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Gratulálok :-) ! ....és kitartás Neked is!!!

De olyan jó nélküle!! :-) Jó érzés egészségesebbnek érezni magam. Ezért is nem gyújtok rá újra, még ha kívánom is olykor. Arról nem beszélve, hogy kizárom egyes betegségek kialakulását.

2010. júl. 14. 11:03
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

én még csak fél évnél tartok...

és mindig,mikor valaki dohányzik a közelemben,menekülök el,nagyon rossz érezni a füstjét,mert olyan érzésem lesz,mintha nem tudnám megállni.

sőt,ismerőseim mondták,hogy olyat is szoktam csinálni,hogyha meglátok egy embert az utcán aki dohányzik,akkor nagyobb levegőket veszek.

nagyon nehéz,de jobb így.

2010. júl. 14. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
én most járok első hónap végén, és még nagyson sokszor kívánom.......mondjuk én nem önerőböl szokok le hanem csajok miatt....
2010. júl. 14. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Anya 20 éve szokott le, és néha még mindig kívánja, de sosem gyújt rá.
2010. júl. 14. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!