Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Titeket mennyire zavar, ha...

Titeket mennyire zavar, ha társaságban vagytok és valaki elkezd dohányozni?

Figyelt kérdés

Nálam az a kettősség áll fent, hogy én magam nem dohányzom és nagyon odafigyelek az egészségemre, sportolok, ugyanakkor munkahelyen, amikor kicsi szünetet tartunk, én rendszeresen lemegyek 2 kollégámmal beszélgetni, amikor kimennek cigizni. Nem zavar hogy beszélgetés közben dohányoznak. Az a furcsa, hogy ilyenkor még kicsit hangulatos is számomra a dolog, hogy 15-20 percig ott vagyok mellettük amikor cigiznek. Majdnem minden alkalommal ott vagyok velük az udvaron, amikor munkahelyen kimennek cigizni. De ezt leszámítva maximálisan kerülöm a dohányfüstöt és SOHASEM gyújtanék rá, mert egészségtelen és ez ellenkezne az elveimmel, meg az egészséges sport életmódommal. (Komolyan szinten foglalkozom futballal.)


Titeket mennyire zavar, ha társaságban vagytok és valaki rágyújt?


2019. szept. 15. 20:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Kisebb zárt térben zavar, egyébként nem. Dohányoztam egyébként magam is.
2019. szept. 15. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Attól függ, milyen cigit szív. Én is így vagyok, soha nem dohányoztam, és kerülöm a füstöt, legtöbb esetben zavar, amikor mellettem vagy előttem valaki rágyújt, irritál a füst. Viszont volt már többször is, hogy baráti társaságban dohányzott valaki mellettem, és egyáltalán nem zavart. Gondolom a cigi minősége, vagy nem tudom, nem értek hozzá.
2019. szept. 15. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Arrébb állok 1-2 meterrel, ha olyan ismerőssel talalkozok, mert utálom a cigiszagot, de szerencsére egy barátom sem cigizik
2019. szept. 15. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mindig zavar, ha valaki a közelemben dohányoz, akár ismerős, akár idegen. Nagyon nem bírom a cigifüstöt, levegőt nem lehet kapni tőle, büdös és egészségtelen.
2019. szept. 15. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Zárt térben zavar, kint pedig legtöbbször zavar.
2019. szept. 16. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Zárt térben zavar, ha rámfújjàk zavar, egyébként nem. Igazából míg dohànyoztam nem zavart, de mióta leszoktam nagyon irritàl a füstje.
2019. szept. 17. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!