Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Fűtől lehet hányni? Haverokkal...

Fűtől lehet hányni? Haverokkal szívtunk és iszonyatosan rosszul lettem töle :S

Figyelt kérdés
haverokkal..vagyis 3an elszivtunk 1g-t..a szívem elkezdett iszonyatosan gyorsan dobogni..aztán utána ennyit hánytam mint életemben soha :| remegtem, nem kaptam levegőt, széédültem, iszonyatosan rossz volt :S sokat szivtam? és ez ilyenkor normális? nem kell leoltani..ugy vagyok vele h jol is jött mert tanultam belőle, és soha többé nem szívok..cigit is letettem azóta.rosszul vagyok azóta tőle.
2010. júl. 22. 15:09
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
igen, lehet. főleg ha iszol is mellé
2010. júl. 22. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
általában akkor hánysz, ha túladagolod, de ha 3an szívtatok 1g-t akkor nem tudtad túladagolni..
2010. júl. 22. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
simán lehetséges . főleg ha túlszívod magad, vagy ha iszol mellé vmi alkoholt.
2010. júl. 22. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
Persze hogy lehet, még csak nem is muszáj túl sokat szívnod. A szédülés is kiválthatja a hányást.
2010. júl. 22. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy valami útszéli kendert vettetek.
2010. júl. 22. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
háát..alkoholt nem ittam aznap.csak haverjaim aztmondták ilyenük még nem volt a fütölde akkor jo.(: köszi a válaszokat
2010. júl. 22. 15:43
 7/28 anonim válasza:
6%

nekik lehet nem.. veszélyes, és respect, amiért letetted egyből : ) nekik valószínűleg erősebb a szervezetük, és már hozzá is vannak szokva ahhoz a szarhoz.. valószínűleg a szervezeted nem kívánta éppenséggel, és ezért jelentkeztek a még enyhéne mondható tünetek. én is hánytam már a dologtól minimum 4x, és azért is csináltam.. (pszichés gondjaim vannak, elég sok a problémám itthon, suliban, egyéb helyeken, orvoshoz járok) szóval az orvos segítsége sem bizonyult/bizonyul elégnek, és csak csináltam tovább..

melegben rosszul vagyok, alacsony (90/50 alatti) vérnyomással, és magas (86-120ig) pulzussal küszködök..

na és a lényeg, igen, dög meleg volt, mi meg 4en talán másfél grammot tekertünk egy cigibe.. 10 percig semmi, 5 percig jókedv, aztán iszonyatmagas pulzus, szédülés, kettőslátás, szakadt rólam a víz, remegtem, visszhangozva hallottam, és elég tompán, zsibbadtam, majd amikor felálltam, hogy kimenjek, elájultam, és még utána háromszor, a második után a szám is jól bevertem, arra a pár másodpercre emlékszem, viszont ezen kívül kb semmire.. utána pedig összehánytam magam, szépen igényesen, mindez töknyilvános helyen volt, ahol volt rajtunk kívül még vagy 20 felnőtt.

én sem nyúlok ahhoz a szarhoz, soha többet.. bánatomban előbb fejelem szét a szobám falát : ) ha megérzem vagy meglátom má FUTOK is arrébb..


ismerek olyat is, aki kómába esett tőle.. szóval ésszel kéne játszani az ilyenekkel, de mindenki eldönti magának..


písz. (L/16)

2010. júl. 22. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
95%

Nagyon el vagytok szerintem tájolva a mennyiségekkel.

Másfél gramm 1 cigibe? Hol éltek Ti? Jamaicán?

A másfél gramm + dohány az egy 20cm vastag cigi, még papírt se találsz hozzá csak valami spec helyen. A fű is olyan mint az alkohol 18 éves kor alatt felesleges vele foglalkozni, mert még agyilag fejlődni kellene.

2010. júl. 22. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%

na igen.

1. 1,5 g egy cigibe iszonyatosan nagy mennyiség, még akkor is ha dohányt nem is raksz mellé, csak egy green peace-t hajtasz.

2. okosan kell mindent csinálni, és mértékkel.

3. nem szabad arra rápörögni h szarul vagy közben mert akkor tnyleg szarul is leszel.

amúgy szerintem ha ésszel csinálod, akkor olyan élményt is kaphatsz tőle, amit másmódon nem .

( nem kell érte leoltani, nincs szegényes, élménymentes életem, sőt, nagyon is jó, pörgős, vidám életem van. még csak lelkibeteg sem vagyok. egyszerűen néha jól esik és kész. )

2010. júl. 22. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
0%

Aki ideges fű helyett miért nem szed Rivotrilt vagy valami nyugtatót? Attól legalább nem lesztek skizofrének


na peace!

2010. júl. 23. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!