Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Fűtől lehet hányni? Haverokkal...

Fűtől lehet hányni? Haverokkal szívtunk és iszonyatosan rosszul lettem töle :S

Figyelt kérdés
haverokkal..vagyis 3an elszivtunk 1g-t..a szívem elkezdett iszonyatosan gyorsan dobogni..aztán utána ennyit hánytam mint életemben soha :| remegtem, nem kaptam levegőt, széédültem, iszonyatosan rossz volt :S sokat szivtam? és ez ilyenkor normális? nem kell leoltani..ugy vagyok vele h jol is jött mert tanultam belőle, és soha többé nem szívok..cigit is letettem azóta.rosszul vagyok azóta tőle.
2010. júl. 22. 15:09
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
100%
Ja a rivotriltól csak legyilkolhatod a fél családod!Nem baj hogy azt drogosoknak szokták adni, akik leszokóban vannak?!Na mindegy.Ahogy előttem is írták, hányhatsz tőle ha iszol mellé, vagy túlságosan ráparázol, hogy szarul vagy.Pápussz
2010. júl. 23. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 A kérdező kommentje:
hát nem paráztam..mondjuk vége fele igen mert azthittem meghalok xD:S köszi a válaszokaaat
2010. júl. 23. 16:26
 13/28 anonim ***** válasza:

rivotril..persze..nagyon jó ötlet ..xD

abból beveszel 2tőt , ha nincs rá szükséges amúgy, és azt érzed, hogy menni, élni, alig bírsz. annyira el lassulsz tőle, hogy kb arra is figyelned kell,hogy levegőt vegyél!

ne szedj nyugtatókat..

2010. júl. 23. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:

azért ne állítsd be úgy mintha mondjuk altató lenne. Nem lesz tőle senki kába, csak nem idegeskedik, és sokkal jobban érzi magát.


Ha valaki azt mondja hogy a rivotriltól belassul az ember, akkor az keveri a dózist. Max 10-15 mg-nek van némi lassító hatása

2010. júl. 23. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
Lehet. alapvetően egyébként hányingercsillapító hatása van, de környezeti ingerektől, aznapi fogyasztásodtól is függ. +könnyű vele ráparázni a rosszullétre, és mégrosszabbul leszel. + anyáltermelésed lassulása miatt a kezdődő hányinger nem csökken, hanem erősödik.
2010. júl. 25. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:

a rivotril akkor sem jó, és van neki altató hatása, amiatt, mert lenyugtat. ha többet veszel be belőle a kelleténél, akkor meg pláne. ( és a nyugtatótól nem leszel jobb kedvű, mert nem jókedvet csinál, hanem semleges zombivá tesz...láttam másokon is, magamon is anno )

szóval erről ennyit..

2010. júl. 27. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
és egybe tekertétek az egy g-t vagy több cigiben? Mert sztem akkor hirtelen sokat szívtál, pláne ha nem vagy hozzászokva. De ne ijedj meg, nincs szó túladagolásról, csak egy kicsit túllőttél a célon. Egyébként én néha attól is öklendezek, ha már a végét szívom, és nagyon forró a füst, vagy hirtelen szívom, és volt, hogy leslukkoltam a hamut. Egyébként 1 g-t érdemes elosztani kb 4 cigibe, azzal nem lehet baj, még ha egyedül szívod is..és érdemes aprókat slukkolni, és abból sokat, nem egyszerre beszívni mindent. Ja és mindenképp legyen folyadék a közelben, mert borzasztóan ki fogtok száradni
2010. júl. 27. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 A kérdező kommentje:
háát..egybe raktuk..és 3 slukk után adtuk tovább..és joo nagy slukkok voltak azok :/ szoval szerintem ez volt a baj akkor.
2010. júl. 27. 14:04
 19/28 anonim ***** válasza:

ja és ugye dohányt raktatok mellé? mert az feltétlen fontos!! de itt egy kis segítség, sztem ebből mindent meg lehet tanulni: http://www.youtube.com/watch?v=fH_rh0KmwHM&feature=related

Sok sikert:P

Ja és az előző voltam..

2010. júl. 27. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 A kérdező kommentje:
igen raktunk persze:D és köszi de kicsit elment töle a kedvem :D
2010. júl. 27. 17:58
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!