Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Fűtől lehet hányni? Haverokkal...

Fűtől lehet hányni? Haverokkal szívtunk és iszonyatosan rosszul lettem töle :S

Figyelt kérdés
haverokkal..vagyis 3an elszivtunk 1g-t..a szívem elkezdett iszonyatosan gyorsan dobogni..aztán utána ennyit hánytam mint életemben soha :| remegtem, nem kaptam levegőt, széédültem, iszonyatosan rossz volt :S sokat szivtam? és ez ilyenkor normális? nem kell leoltani..ugy vagyok vele h jol is jött mert tanultam belőle, és soha többé nem szívok..cigit is letettem azóta.rosszul vagyok azóta tőle.
2010. júl. 22. 15:09
1 2 3
 21/28 anonim válasza:

mert a nyugtatók engem ugyanúgy kikészítettek mint akármi más. :)) azért, barátom..


egyébként tényleg nem értem, hogy a cigiket mondjuk miért kell teletömni az anyagokkal, dehát vájon egészségükre.


písz, megint.. (L/16)

2010. júl. 30. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim válasza:

"Ja a rivotriltól csak legyilkolhatod a fél családod!Nem baj hogy azt drogosoknak szokták adni, akik leszokóban vannak?!Na mindegy"


Erre meg még annyit, hogy te igen el vagy tájolva a rivotril fogalmával... Nézz utána, mire lehet szedni, vagy kérdezz meg egy szakembert : ) Drogosoknak akik leszokóban vannak.. Anyám...

2010. júl. 30. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:

Hát hallod, nekem orvos mondta, ha beszeded és felkeltenek, akár a családod is legyilkolhatod, nem fogsz emlékezni rá!

Anyám szedte, felkelt a telefonra, 1 órát beszélt, másnap fogalma se volt róla!Ennyi.


"A Rivotril lehetséges mellékhatásai:

Ritkán viselkedésváltozás is előfordul, agresszió, izgatottság, ingerlékenység, ideges­ség, ellenségesség, nyugtalanság, alvászavarok, pszichotikus zavarok, súlyos visel­ke­dészavarok és új típusú görcsök."


"A rivó sose ért semmit, most sem ér. Ha azt mondom, hogy 10 nap alatt elfogyott 100db 0,5-ös, akkor biztos hencegésnek veszik, azért nem írom, pedig így van, sajnos. Pedig a frontin helyett kaptam, leszokásra. Beveszek 4-5-8db-ot, és semmi. Viszont másnap reggel jót alszom tőle, és nem tudok időben bemenni dolgozni. Mindegy. Nekem nem jött be, és hiányzik a frontin."


Na akkor ki is a hülye????

2010. júl. 30. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim válasza:

nem kell megmagyaráznod, szedtem és még mindig szoktam. : ) köszi.


de akkor sem tapasztaltam még soha 'KINYÍRLAKG*CI FELKELTETTÉL" dolgot


az első 2-3 héten mikor kaptam, reggel-este szednem kellett, arra sem emlékeztem, hogy fürödtem meg, meg hogyan kerültem ágyba, szóval mégegyszer, ne magyarázd meg milyen, köszi.

2010. aug. 1. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
Nem jól értelmezted, amit írtam.Pont hogy azt írtam, amit te is,hogy nem emlékszel dolgokra, amikor a hatása alatt vagy.(a kinyírlakos dolog csak egy példa volt, amit a doki mondott).Ennyi, nem akarom ragozni, mert mindketten ugyanarról beszélünk.
2010. aug. 1. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim válasza:

Rendben, akkor kvittek vagyunk.


A témára meg még egyszer annyit, hogy aki addig elmegy, hogy hányjon tőle.. Az már baj. (kivéve, ha a kis mennyiséget sem bírja a szervezete..)

2010. aug. 3. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
Szerintem az inkább valami herbál volt és átkurtak titeket
2016. dec. 2. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Ovatosan kell szivni, ha kezdő vagy előfordul ilyen, mindenki átesik kisebb nagyobb rosszùléteken, még az is aki rajta van a cuccon, mert ha erősebb cucc jön könnyű tulszivni magát az embernek , de egy halado cuccos tudja már ezt kezelni, egy kezdő meg megijed az érzéstől és ráparázik rossz élménye lesz.
2018. máj. 18. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!