Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Cigi leszokás után hízhatok?

Cigi leszokás után hízhatok?

Figyelt kérdés

21 éves férfi vagyok, 194 cm magasságal, 63 kg. 9 évig dohányoztam, 12 éves korom óta (sajnos).

Sosem voltam elégedett az alakommal, szerdán lesz 2 hete, hogy nem cigizek. Legfőképp azért nem szívom már, mert hízni szeretnék, észre vettem nagyobb az étvágyam is, de lehet csak én képzelem be magamnak. Szóval, az lenne a kérdés hogy ilyen magasságal mennyi esélyem van látható súlyt fel szedni? Ha igen, mennyi idő után hizok meg egy kicsit?



2020. márc. 9. 11:37
 1/3 anonim ***** válasza:
70%
A leszokás annyiban hathat rá, hogy pótcselekvésként sokan hajlamosak enni.
2020. márc. 9. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Azért arról se feledkezzünk el hogy a nikotin például elősegíti az emésztőrendszer gyorsabb működését, konkrétan a bélperisztaltikára hat... Ha abbahagyod, lelassulhat az emésztés, és az is okozhat hízást...
2020. márc. 9. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
bocs hogy ezt mondom de írígyellek esküszöm neked rám úgy hat a cigi hogy sehogy akár elszívok 1 dobozzal 1 nap de akkor is olyan étvágyam van hogy rendesen görcsölök ha nem vágok be vagy 4 szelet kenyeret szivesen adnák át felesleget ha erre lenne megoldás 5-15 kilót :D
2020. márc. 21. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!