Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mi lehet velem? kérlek értelme...

Mi lehet velem? kérlek értelmes válaszokat írjatok ne troll hozzászólást . Elnézést ha vannak helyírás hibáim gyorsan írtam a kérdést

Figyelt kérdés
Mindennap este 18:00-tol elkezd a hasam fájni amikor szuszogok és levegőt veszek és úgy érzem mintha nem kapnék rendesen levegőt pedig kapok levegőt sem a tüdőm és sem a mellkasom nem fáj. Ezek a tünetei 3-4 óra múlva megszűnnek. Ezek a tünetem akkor jelentkeznek amikor ragyujt mamám es tatám a cigarettára most náluk lakok mert a szüleim magyarorszagon vannak. Én romániaban élek.. na és amikor ragyujtanakn a cigarettára bejön a cigaretta füst a szobámba és jönnek a tünetek pedig nyitva van az ablak állandoan mert meleg van nálam Romániába es mégis jelentkeznek a tünetek. Meg amikor bevan csukva az ablak a szobamba vagy bukora van kinyitva bejön a füst a szobámba es nehezebben kapok levegőt kikell nyitni az ablakot hogy szellőzőn a szoba meg a lakás... Szerintetek mi lehet velem?

2020. júl. 13. 21:51
 1/4 anonim ***** válasza:

Lehetséges, hogy cigifüsttől érzed rosszul magad, én régen sokat dohányoztam, már 11 éve nem, de ha egy valaki előttem megy és dohányzik szó szerint felfordul a gyomrom. Csodálkozok is, hogyan tudtam annyi évig szívni.

Te hány éves vagy?

Nem tudsz a szüleidhez menni?

2020. júl. 13. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ezt elfelejtettem odaírni bocsánat nem cigizek
2020. júl. 13. 22:25
 3/4 anonim ***** válasza:
Éretettem, hogy te nem dohányzol, csak leírtam a történetemet, hogy annak ellenére, hogy sok évig cigiztem most egyáltalán nem bírom a füstöt.
2020. júl. 13. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
3 kommentje: akkor lehet hogy énse bírom a cigaretta füstöt
2020. júl. 13. 22:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!