Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Az orvos azt mondta szokjak...

Az orvos azt mondta szokjak le a cigiről, de nem megy. Ebből lehet baj?

Figyelt kérdés

19 éves vagyok, 4,5 éve dohányzok. Elég gyakran szúr a szivem és sárga foltok jöttek ki rajtam.

A szivemről kiderült, hogy semmi baja. A flekkeket 4 orvos látta de fogalmuk se lehetett mi volt az.

A város legjobb orvosánál voltam, mondta hogy ez a vérkeringésem miatt van (a szivem gyakori szúrása és a foltok is).

Azt mondta tegyem le a bagót mert 2-3 éven belül rácseszhetek.

Szerintetek lehet bajom ha nem rakom le?

Egyszerűen képtelen vagyok rá, az igazat megvallva imádok cigizni és rá is vagyok szokva rendesem.



2021. febr. 2. 18:49
1 2 3 4 5
 21/48 anonim ***** válasza:

"Mindenkinek maga döntése mire költi el a pénzét. "


Jó. A te kis életed. De ha egy cseppet is jót akarsz magadnak,akkor ezen gondolkodj el! Nem értem,nem a szomszédért,hanem magadért te hülye!

2021. febr. 2. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/48 anonim ***** válasza:
100%
Azért nehéz a kérdezőnek mert nemcsak a füstölést kellene abbahagynia hanem életmódot is kellene változtatni.
2021. febr. 2. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/48 anonim ***** válasza:
100%
Igen tedd le a cigit az egészséged érdekében.
2021. febr. 2. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/48 anonim ***** válasza:
100%
Dehogynem az akaratoddal van baj! Csak elnyomod a kognitív disszonanciádat, hogy ne kelljen semmit tenned, és füstölhess tovább....
2021. febr. 2. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/48 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként szerintem az is gáz,hogy 14 és fél évesen kezdtél el cigizni. Szüleid hol voltak??
2021. febr. 2. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/48 anonim ***** válasza:
100%

"Ekkora erővel kezdjük el fikázni a kövéreket, hogy mennyi pénzt elzabálnak vagy az alkeszokat hogy mennyit elisznak"


Honnan tudod te azt, hogy valaki azért kövér mert sokat zabált? Lehet genetika is! Édesanyám egész életében kövér volt (most is az) pedig hiába tornázik, fut, nem megy le egy deka se róla! A másik dolog az alkoholizálás. Ebben részben van igazad, valaki aki 14 évesen elkezd kocsmázni, mert ugye ez a menő (de amúgy a gyerekekek vagy gyerekeseken kívűl kvára senkit nem érdekli, hogy iszik), az az ő baja és később vagy rájön vagy nem hogy elrontotta ezzel az életét. Sokkal hasznosabb dolgokra is költheti a pénzét (írtad, nem szólhatunk bele ki mire költi, igazad is van ebben).

Vagy lehet alkoholista az is akinek a házastársa megcsalja vagy folyamatosan megcsalja vagy veri, vagy kínozza őt. Ezzel talán lenyugtatja magát.


Én vagyok a 8-as válaszoló. És bocs hogy így rád támadtam, csak utálom ezeket a mai vagánykodó tizenéveseket. Kb mindenki aki cigánykodni akar (a magyarok többsége) majdnem hasonló kabátot, hasonló cipőt, stb vesznek mintha más kollekció nem létezne. Kihalóba vannak az úriemberek. A lányok se különbek. Tisztelet a kivételnek!


Ja és írni se nagyon tudnak.

2021. febr. 2. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/48 anonim ***** válasza:

"vagy rájön vagy nem hogy elrontotta ezzel az életét"

Vagy az életének egy részét

Ezt kifelejtettem onnan.

2021. febr. 2. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/48 A kérdező kommentje:

Rám ez több szempontból nem igaz.

Nem Magyarországi magyar vagyok, ergó szerintetek nem is magyar (a magyarok többsége lenézi a Vajdasági magyart)

Inni iszok, néha ritkábban néha gyakrabba, de sose pazarlom rá a pénzt. Ha feleslege berúgnom akkir nem iszok meg 10 sört egy kocsmában pl.

A cigit se menőzésből kezdtem, amióta az eszemet tudom a környezetemben sok ember cigizik családból szóval nem csak szó szerint vállt az életem részévé, hanem képletesen nézve is.

2021. febr. 2. 19:47
 29/48 A kérdező kommentje:
Gyakrabban*
2021. febr. 2. 19:48
 30/48 A kérdező kommentje:
Felesleges* xD telórol nehezebb írni
2021. febr. 2. 19:48
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!