Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Az orvos azt mondta szokjak...

Az orvos azt mondta szokjak le a cigiről, de nem megy. Ebből lehet baj?

Figyelt kérdés

19 éves vagyok, 4,5 éve dohányzok. Elég gyakran szúr a szivem és sárga foltok jöttek ki rajtam.

A szivemről kiderült, hogy semmi baja. A flekkeket 4 orvos látta de fogalmuk se lehetett mi volt az.

A város legjobb orvosánál voltam, mondta hogy ez a vérkeringésem miatt van (a szivem gyakori szúrása és a foltok is).

Azt mondta tegyem le a bagót mert 2-3 éven belül rácseszhetek.

Szerintetek lehet bajom ha nem rakom le?

Egyszerűen képtelen vagyok rá, az igazat megvallva imádok cigizni és rá is vagyok szokva rendesem.



2021. febr. 2. 18:49
1 2 3 4 5
 41/48 A kérdező kommentje:
#40 azért ne túlozz, annyiból nem fogja elvinni az egész családot ilyen helyekre.
2021. febr. 3. 12:14
 42/48 anonim ***** válasza:
100%
De 4-500k-ból azért elég sok mindent lehet venni. Teljesség igénye nélkül csak néhány példa: legújabb iPhone vagy más csúcsteló, legalább két PS5/ Xbox SX, egy elég komoly tv vagy pc/laptop simán megvan ennyi pénzből.
2021. febr. 3. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/48 anonim ***** válasza:

41: ha mindkét szülő bagózik, abból az összegből bizony bőven el lehet menni a horvát tengerpartra, vagy Ausztriába síelni!


De ez csak egy példa, ezer más hasznos célra is el lehet költeni azt a párszázezer forintot, mi esetleg nem látványos (mint a szélsőséges példa az autó), de a gyerekek/család számára HASZNOS.

2021. febr. 3. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/48 anonim ***** válasza:
69%

More ebbű baj lesz.

A kérdező egyáltalán nem pénzügyi tanácsokat vár, pont ezért írta ki az egészség kategória alá. Egy mélszegény család akkor sem menne nyaralni, ha letenné a cigit, egy jól kereső pedig akkor is el fog menni nyaralni, ha havi 60 ezret költ el cigire. A kérdező az egészséggel kapcsolatos hatásokra kíváncsi.

2021. febr. 3. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/48 anonim ***** válasza:
66%

#44!


Dehogy kíváncsi, akkor már rég beírta volna a google-be, hogy "dohányzás egészségkárosító hatásai". Egyébként elég nehéz elhinni, hogy a témáról egy 19 éves embernek nincs fogalma, mikor már általános iskolás gyerekeknek is tartanak erről órát. Vagy csak nézd meg mi van k#rva nagy betűkkel a cigisdobozra írva. Lelövöm a poént: nem az hogy "cigizz csak nyugodtan, semmi bajt nem okoz".

2021. febr. 3. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/48 A kérdező kommentje:
XDDDDD utolsó, menj el messzire, vegyél egy nagy levegőt meg egy pisztolyt és lődd fejbe magad. Ne ide járj kötekedni, hanem keress barátokat és rajtuk éld ki az agyf*szod :*
2021. febr. 3. 19:26
 47/48 anonim ***** válasza:
100%
Te jársz ide f*az kérdéseket feltenni, vedd már észre magad. Hülye kérdésre mégis milyen válaszokat vársz? A személyeskedésre
2021. febr. 4. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/48 anonim ***** válasza:
70%

Szerintem neked kellene fejbe lőnöd magad.

Már is magyon látszik rajtad a beszükült látásodon hogy nagyon ártalmas a cigi.

De mit vársz ha úgyse fogadod meg senki tanácsát?

Szívjad nyugodtan, az orvos is és mindenki hülye akkor szerinted.

2021. febr. 4. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!