Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Az orvos azt mondta szokjak...

Az orvos azt mondta szokjak le a cigiről, de nem megy. Ebből lehet baj?

Figyelt kérdés

19 éves vagyok, 4,5 éve dohányzok. Elég gyakran szúr a szivem és sárga foltok jöttek ki rajtam.

A szivemről kiderült, hogy semmi baja. A flekkeket 4 orvos látta de fogalmuk se lehetett mi volt az.

A város legjobb orvosánál voltam, mondta hogy ez a vérkeringésem miatt van (a szivem gyakori szúrása és a foltok is).

Azt mondta tegyem le a bagót mert 2-3 éven belül rácseszhetek.

Szerintetek lehet bajom ha nem rakom le?

Egyszerűen képtelen vagyok rá, az igazat megvallva imádok cigizni és rá is vagyok szokva rendesem.



2021. febr. 2. 18:49
1 2 3 4 5
 31/48 anonim ***** válasza:

"Nem Magyarországi magyar vagyok, ergó szerintetek nem is magyar (a magyarok többsége lenézi a Vajdasági magyart)"


Nem értem,hogy ez miért jött ide. Egyébként nem!

Na mindegy.


Mindenképp gondolkozz ezeken,amit mondtunk! Már ha jót akarsz magadnak.

2021. febr. 2. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/48 anonim ***** válasza:
71%
Szeretnél majd családot? Ha igen, akkor azért tedd le, a gyerekeidért és az ő egészségükért. Ha nem, akkor folytasd tovább, mert egyébként így nem tartom önző dolognak, mindenki úgy teszi tönkre magát ahogy akarja, de másokat nincs joga.
2021. febr. 2. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/48 A kérdező kommentje:
Onnan jött, hogy felhoztad a magyar fiatalok mentalitását és mondtam, hogy én nem tartozok az ő körükbe. Btw én is lenézem a "cigány" (még ha nem is vér szerint) kategóriát.
2021. febr. 2. 20:15
 34/48 anonim ***** válasza:
én nem hoztam fel semmilyen mentalitást,egy másik válaszoló lehetett az!
2021. febr. 2. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/48 A kérdező kommentje:
"És bocs hogy így rád támadtam, csak utálom ezeket a mai vagánykodó tizenéveseket. Kb mindenki aki cigánykodni akar (a magyarok többsége) majdnem hasonló kabátot, hasonló cipőt, stb vesznek mintha más kollekció nem létezne. Kihalóba vannak az úriemberek. A lányok se különbek. Tisztelet a kivételnek!"
2021. febr. 2. 20:28
 36/48 anonim ***** válasza:
45%

Jajj, ezt a tipikus "mennyit költesz cigire" sziveget kellene hanyagolni.


Az emberek 80%-a elkolti azt a penzt tok masra.


En pl iroszerekre koltok gyakran, pedig alig hasznalom oket, vagy mikor vihetnek itthonról kajat, de sietek, akkor veszek valamit reggelire, ha mar ott vagyok veszek egy csokit, vagy viz helyett üdítőt. Szóval az a penz az elmegy tok másra.


Ha mar sport autót lehetne venni belőle, akkor miért latok az utakon olyan keves sport kocsit?


Bocsi, hogy kifakadtam itt, de idegesít az a szöveg - meg úgy is, hogy nem cigizek 😂

2021. febr. 2. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/48 A kérdező kommentje:
Na végre valaki kimondta. Utolsó, te vagy a pont a mondat végén :D
2021. febr. 2. 21:37
 38/48 anonim ***** válasza:
100%
Nyilvánvaló, hogy lehet baj belőle. És ha nem ma jöttél a világra nyilván te is tisztában vagy a dohányzás veszélyeivel, főleg, ha egy orvos mondta neked személyesen. A válaszaidból nekem az jön le, hogy csak azért raktad ki ezt a kérdést, hogy a válaszadóktól önigazolást kapj, hogy nem is nagy baj, hog cigizel, úgy sem lesz belőle semmi bajod. És azt mondom, ne akard magad becsapni.
2021. febr. 3. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/48 anonim ***** válasza:
81%
Lehet. Nekem is súlyos szívritmuszavarom lett tőle. Már gyógyszert is szednem kell rá. Viszont én sem hagytam abba a cigizést, ami az elsődleges kiváltó ok. Bár engem már az sem érdekel hogy kb mikor fogok meghalni - szóval vehetem lazára a figurát :)
2021. febr. 3. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/48 anonim ***** válasza:
100%

#36: ez egy ostoba leegyszerűsítés, hogy nincs Ferrarija....


Azt viszont nem látod, hogy elvitte a családját síelni Ausztriába, vagy az olasz tengerpartra... Abból, amit a bagós elfüstöl....

2021. febr. 3. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!