Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Tippek első dohányzáshoz?

Tippek első dohányzáshoz?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy káros, nem is szeretnék rászokni, egyszerűen ki szeretném már próbálni, aztán lehet egy után azt mondom, hogy köszi, soha többet!

Tisztában vagyok vele, hogy köhögni, szédülni fogok, marni fog, de tanácsokra vagyok kíváncsi, mire figyeljek, hogy ne legyen baj! :)

Légyszi csak normális válaszokat, és igen, elmúltam 18!



2021. márc. 4. 03:18
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
53%
1 tipp,ki se akard próbálni.
2021. márc. 4. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
51%

Olvasd el előtte ezt a könyvet:


[link]


Van benne egy rész, amely rád vonatkozik. De nem tippeket ad. Azt én sem fogok. Nem jó a dohányzás. Csak azt hiszed, hogy dohányozni akarsz, mert a társadalom elhitette veled.

2021. márc. 4. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
71%
De mi a f...ért akarod kipróbálni pont a dohányzást?! Miért nem a lovaglást, a festészetet, a bungee jumping-ot vagy akármit?! SENKI nem úgy próbálja ki, hogy rá akar szokni. Én se akartam, aztán 15 évig szívtam. Szóval hagyd a francba.
2021. márc. 4. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 Ypszilon1980 ***** válasza:
68%
Miért akarod kipróbálni? Felsoroltál te is pár kellemetlen mellékhatást, direkt rosszat akarsz magadnak?
2021. márc. 4. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Én csak vízipipából szívtam néhányszor pár slukkot, és rosszul lettem még attól is. Amúgy igen, kellemes volt, de annak ellenére sem volt "nagy szám", hogy kellemes volt az aromája, jó barátokkal voltam és igazán klassz volt a hangulat.
2021. márc. 4. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Mivel már bőven felnőtt vagyok, úgy érzem ez "kimaradt" az életemből. Tudom, hogy rossz, de kíváncsi vagyok, milyen a "rossz". Egynél többet nem szeretnék elszívni. Gondoltam tájékozódok mielőtt rögtön belevágnék.
2021. márc. 4. 08:01
 7/19 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
Bemész akkor egy dohányboltba, veszel egy dobozzal, vagy ha van ismerősöd, aki dohányzik, kérj tőle. Neten meg tudod nézni melyik márka milyen erősségű, van amiből van gyenge is.
2021. márc. 4. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
32%
Ne gyújts rá.
2021. márc. 4. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
47%
Ne legyen első sem, és akkor nem fogsz füstölni még évtizedekig, mást is károsítva.
2021. márc. 4. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
50%
Csak otthon csináld!
2021. márc. 4. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!