Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Tippek első dohányzáshoz?

Tippek első dohányzáshoz?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy káros, nem is szeretnék rászokni, egyszerűen ki szeretném már próbálni, aztán lehet egy után azt mondom, hogy köszi, soha többet!

Tisztában vagyok vele, hogy köhögni, szédülni fogok, marni fog, de tanácsokra vagyok kíváncsi, mire figyeljek, hogy ne legyen baj! :)

Légyszi csak normális válaszokat, és igen, elmúltam 18!



2021. márc. 4. 03:18
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
34%
Ha egy dobozzal veszel, hidd el, el fogod szívni az összeset. Kérj inkább baráttól, de a legjobb, ha ki sem próbálod, mert ha fogékony vagy a függőségre, nincs sok visszaút.
2021. márc. 4. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
32%
Kérd meg egy dohányos barátod, hogy adjon egy szál cigarettát, és gyújts rá, tüdőzd le. Ha tetszik, és akarod akkor folytatsd. Ha nem, akkor egyértelműen nem kell dohányoznod.
2021. márc. 4. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
37%
Fehér szofit vegyél az gyenge.nagyon tanácsot nem tudok adni.otthon gyújtás rá.innivaló legyen melletted.próbáld még nem gyorsan elszívni.
2021. márc. 4. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Köszi srácok, ma megtörtént! Igazából sokkal jobban ráparáztam, mint kellett volna. Nyilván nagyon köhögtem az elején, de utána ez csak enyhült, a felét szívtam el. Igazából különösebben rosszul nem lettem tőle, csak nem volt kellemes. Meg nem egyedül voltam! Ennyit akartam, igazából nem hiszem, hogy lesz többet, tudni szerettem volna, hogy milyen érzés, milyen az íze, stb! :)
2021. márc. 4. 19:54
 15/19 anonim ***** válasza:
32%
#14: Akkor legyen ez a végszó, kipróbáltad és maradjon is ennyiben.
2021. márc. 5. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
82%

Te tudod, a te életed. De én a 3-assal érték egyet. Ne próbáld ki. Nagyon sok ember volt úgy vele, hogy "na egyszer kipróbálom, aztán soha többet, mert káros" és ma a napi 2 csomag cigi él tart. Ha van rendes életed, van szórakozási lehetőséged, hobbid, inkább azzal foglalkozz, ne pazarolj egy percet sem cigire.

Hidd el, nem bánod meg. Én sem próbáltam ki soha, pedig még a nemdohányzó szüleim is mondták, hogy egyszer próbáljam meg. De sosem éreztem úgy, hogy nélküle nem lenne teljes az életem, ezért hanyagoltam :)

2021. márc. 6. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
77%
#16 Igen, pont ez jellemző a jelenlegi helyzetre, hogy egy rendes élet, ami szórakozási lehetőséggekkel tarkított. Hidd el nekem, hogy a jelen helyzet miatt többen kezdtek, vagy éppen tértek vissza ehhez a szenvedélyükhöz.
2021. márc. 7. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
37%

17

Miért nem tud szórakozni?

2021. márc. 7. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
62%
Ha nem lett volna leírva h cigiről van szó, kajak azt hittem volna h valami drogot akár kipróbálni 😂
2021. márc. 8. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!