Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Én ismerek olyan drogos...

Én ismerek olyan drogos embert aki nem robbant le és senki nem mondja meg róla hogy szerhasználó ráadásul még dolgozik is és kordába tudja tartani a szerhasználatot. Ti is ismertek ilyent?

Figyelt kérdés

2021. márc. 19. 09:54
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Elhallgatnam a sztorijaidat, nem tunsz hulyenek, ami meg inkabb erdekesse teszi a szerhasznalatot. Bar ez nyilvan nem az intelligenciatol fugg. Alapbol szeretnem elkerulni az intravenas adagolast, valoszinuleg ugy en is raszoknek a kokainra. De mondjuk annal is inkabb a por formaja izgat, meg az elokeszuletek, a penzzel valo felszivas. Bar jo regen hasznaltam, nem bantam meg, hogy egy honap utan nem nyultam tobbe hozza. Tul draga ahhoz a keves idohoz kepest, amit nyujt.
2021. márc. 19. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
71%
11, Nazálisan valóban itt nálunk nem ér annyit. Mert el lehet belőle nyomni 100 ezreket is. (De ez a barnán is így van.) Viszont a kólán az a jó hogy mindegyik ugyanúgy beadja. Tehát a redózolásnál újra-újra ugyanúgy beadja a flesst. Amúgy nazálisan nem sokat ér. Viszont én a kólát is a fless végett szeretem. Azon se tudok rájönni semmire, csak szeretem ha szét csap. Egy nagyon tiszta boldogság. De a legdrágább drog is egyben.
2021. márc. 19. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
Ez az érdekes hogy speeden meg nem alszok egész éjjen át, és rájövök dolgokra. Jó nem olyan tanítást ad mint pl a gomba vagy az lsd - de mégis láttam pl legutóbb hogy mi hiányzik belőlem. Hogy miért vagyok ilyen szerencse csomag. Persze változtatni nem tudok, hiába is látom - de azért én szeretem tudni a dolgokat :D
2021. márc. 19. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

12

Hát nem tudom, a dohány is kezd eléggé drága lenni. :D

2021. márc. 19. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
13-as, gondoltál már arra, hogy esetleg a drog miatt fogsz meghalni? Nagyon meredek, amiket írsz. Ha minden pénzed cuccra költöd, miből futja kajára, rezsire stb?
2021. márc. 19. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%

15, Igen, szinte biztos hogy ez miatt fogok meghalni. Már így is 6 halálközeli élményem volt. Volt már olyan is hogy újra kellett éleszteni. Ha így folytatom biztosan nem élek még 4-5 évnél többett.

A szüleim egyenlőre eltartanak, mert mikor kidobtak innen volt hogy majdnem éhen haltam, vagy megfagytam, mikor csöves voltam. Ezért írtam hogy önállóan nem tudok megélni, kb csak egy hajléktalan lesz belőlem. Valamiért mégsem félek a haláltól, és attól sem hogy megint hasonló helyzetbe kerülök. Sajnos valami hiányzik belőlem. Szerintem..

2021. márc. 20. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%
Kár lenne érted. Bármilyen közhelyesen hangzik is, az életed ennél sokkal értékesebb. Okos, fiatal ember vagy,0 ki tudnál törni ebből az állapotból.
2021. márc. 20. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%
És ebből is látni, hogy a keménydrogokat azért nem érdemes használni, mert jobbak, mint maga az élet.
2021. márc. 20. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem jobbak. Az élet sokkal többet tud.
2021. márc. 21. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 rikkmanus válasza:
100%

A drogokat magas szintű aluledukáltság övezi és egy bizonyos gyűlöletpropaganda is azt sulykolja az emberekbe, hogy drog=halál.


Tapasztalataim szerint a legtöbb szerhasználóról amúgy sokan elképzelhetetlennek tartják, hogy valaha is használt volna ilyesmit.

2021. márc. 21. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!