Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Snüsszel kapcsolatban segítete...

Snüsszel kapcsolatban segítetek? többi lent

Figyelt kérdés
Megvettem az első snüsszömet mert mar buliban használtam. Ott mindig ugy használtuk hogy előtte zsepivel kitöröltük azt a részt ahova raktuk. Valaki aki régóta használ szerintetek ez így jó teknika vagy nedvesen érdemes hagyni a szánkat?

2021. máj. 22. 23:21
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ismerőseim használják, én csak 1-2x próbáltam de még soha nem láttam volna hogy akármelyikük is kitörölné a száját pedig különböző emberekről különböző baráti körökből van szó. Én sem töröltem meg. De igazából szerintem nem számít sokat a hatásában.
2021. máj. 22. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszi a gyors választ!

Igazándiból próbáltam utana nézni es sehol se találtam hogy kitöröltek volna szóval lehet ez csak a bárataim hülyesége de azert gondoltam itt is megkérdem köszi!

2021. máj. 22. 23:35
 3/6 A kérdező kommentje:
Jah és white foxot szeretnek használni nem tudom az számit-e a kérdéshez... gondolom nem de azért hozzá teszem
2021. máj. 22. 23:39
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Én már közel 2 éve használok snüsszt. Néha szoktam alkalmazni a zsepivel törölgetős technikát, ami amúgy azért jó, mert ezzel kiszárítod az ínyednek azt a részét ahova a cucc kerül és akkor így később fog benedvesedni és a szádba belefolyni. Különösen akkor hasznos, ha az adott snüssznek nincs valami jó íze. De igazából mindegy, nyugodtan használd úgy ahogyan szeretnéd.

White Foxnál egyébként én mindig kiszárítottam az ínyem, ki nem állhattam az ízét.

2021. máj. 23. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi az infót!
2021. máj. 23. 18:41
 6/6 anonim ***** válasza:

Utolsóhoz hasonlóan csinálom.

Ha tudom, hogy sokáig bírom pl. 1 órán át bent lesz pl. 2 akkor kitörlöm, hogy alapból kevesebb nyál legyen az adott területen ahova felmegy.

+ Nem csúszkál a nyálban ami plusz pont

+ hamarabb kezd el hatni, én úgy vettem észre


Nem feltétlen kell kitörölni amúgy.


Pl. alkohol fogyasztás közben érdemes kitörölni előtte mivel nekem akkor amúgy is jobban nedvesedik az ínyem.

2021. máj. 25. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!