Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Képes lennél leszokni a...

Képes lennél leszokni a dohányzásról?

Figyelt kérdés
Sokan dohányoznak a közelemben, és én magam is dohányoztam, és azt vettem észre, hogy mindenki ezeket mondja "de jó lenne letenni" meg "bármikor letudnám" na meg hogy "kell ez a cigizés, hogy ne legyek idegbeteg" stb.. az én kérdésem az lenne, hogy képes lennél letenni a cigit, vagy nem? Lenne-e rá okod, vagy motivációd avagy sem? Akik meg esetleg letették adhatnának tanácsot, annak aki ezen gondolkozik (segítsünk egymásnak).

2021. máj. 30. 23:28
A kérdező szavazást indított:
Igen, képes voltam, és már letettem a cigit.
Igen, képes lennék letenni a cigit.
Hát, talán le tudnám, de nem vagyok teljesen biztos.
Próbák voltak, de még egyik sem járt sikerrel, vagy idővel visszaszoktam.
Nem tudnám letenni soha a cigit.
17 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
Valamikor dohányoztam, és úgy szoktam le, hogy lusta voltam elmenni a boltba cigiért.
2021. máj. 30. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
#1 Ez is egy módszer :D
2021. máj. 30. 23:50
 3/6 Senior Séf ***** válasza:
85%

A cigiről leszokni a világ legkönnyebb dolga. Nekem hetente sikerül. :-))

Viccet félretéve 29 szoktam le a dohányzásról, amikor már napi három dobozzal elfüstöltem.

2021. máj. 31. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Senior Séf ***** válasza:
81%
*29 éve
2021. máj. 31. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Azigen Séf, és hogy tudtál annyit elszívni? Mármint félreértés ne essék, de olyan munkakörben voltál, hogy ennyit tudtál? Nekem egyik ismerősöm kőműves, na ő szokott napi 3-4 dobozzal elfüstölni, de ugye egész nap az építkezésen van azért is.
2021. máj. 31. 13:07
 6/6 anonim ***** válasza:
81%
Kórházban voltam nyáron 3 napot és nem engedtek ki cigizni,mert a kórház területén tilos,az utcáról meg nehogy behurcoljam a vírust. Így szoktam le.
2021. máj. 31. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!