Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Van itt olyan aki dohányzás...

Van itt olyan aki dohányzás után e-cigire állt át, és arról is leszokott?

Figyelt kérdés
Vagy szimplán e-cigit szívtál, de leszoktál arról természetesen ha nikotinos volt. Engem legfőképp az érdekelne, hogy cigi utáni e-cigizésről azaz a nikotinról mennyire volt nehéz leszokni?

#leszokás #e-cigaretta #Vape #leszokás dohányzásról
2021. jún. 19. 01:52
 1/3 anonim ***** válasza:
66%
Az számít, ha több hónapig nikotinmenteset szívtam, aztán utána inkább mégis visszaálltam nikotinos e-cigire? 20 év dohányzás + 6 év elektromos.
2021. jún. 19. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Persze számít. Hogy érezted magad mikor letetted a nikotinost?
2021. jún. 19. 16:32
 3/3 anonim ***** válasza:
88%

Fokozatosan csökkentettem a nikotinmennyiséget, eredetileg 12 mg-ossal szoktam le az analógról, a mentesre való átállás már 3 mg-ról történt.

Nehéz megfogalmazni, kicsit mintha tisztább lett volna a fejem utána, az jó érzés volt. Nem volt szenvedés átállni egyáltalán, de kb. mintha hegyilevegőt szívnál, mivel a nullásnak semmi TH-ja (torokhatása) nincs. Ez hiányzott inkább csak, a nikotin maga nem.

Pár hónap után kezdtem el kacsingatni újra az analóg cigi felé, akkor döntöttem úgy, hogy na azt már nem, akkor inkább szívok újra nikotinos liquidet.

2021. jún. 19. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!