Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Aki leszokott a dohányzásról,...

Aki leszokott a dohányzásról, mennyit hízott utána?

Figyelt kérdés

Én 6 hónapja egy szálat sem szívtam el, előtte 9 éven át napi fél dobozzal. Sokkal jobban érzem így magamat, kivéve egy dolgot, hogy szemmel láthatóan híztam azóta elég sokat, ami nagyon zavar.

Nyílván nem fogok dohànyozni újra emiatt, de érdekelne, hogy aki hozzám hasonlóan abbahagyta, hízott-e és ha igen, akkor mennyit? Mikor állt meg a hízás?


2019. nov. 17. 20:48
 1/5 anonim ***** válasza:

Ezek engem is érdekelnek és ha nem baj hozzáfűznék még egyet, hogy


-Volt egyértelmű oka, pl pótcselekvésként evés?

2019. nov. 17. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én fogytam, nem is keveset.


Szörnyen stresszes időszak volt az életemben.

2019. nov. 17. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A súly probléma a pótcselekvés miatt van, akkor fog megállni, amikor nem eszel össze-vissza az dohányzás helyett
2019. nov. 17. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én nem ettem többet (eléggé odafigyelek), 3 kiló jött fel viszonylag rövid idő alatt és ott meg is állt.
2019. nov. 17. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mikor először letettem fogytam, mikor visszaszoktam nem történt semmi, most meg híztam vagy egy 10 est ami kb az a súlyom mint mielőtt el kezdtem edzeni.
2019. nov. 20. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!