Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Cigi nélkül is lehet élvezni...

Cigi nélkül is lehet élvezni az életet?

Figyelt kérdés
leszokóban vagyok de úgy érzem hogy egy jó dolog tünt el az amúgyis szar életemből
2010. szept. 1. 18:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

cigi nélkül sokkal jobb

nel lesz büdös a szád,ruhád,hajad és költheted másra a pénzt.

2010. szept. 1. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Nemo kapitány (V.A.) ***** válasza:

Sajnos (?) nem tudom mit élsz át, mert soha egy szálat sem szívtam.

Próbáld ki nélküle te is.

2010. szept. 1. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
vagyis nem nel hanem nem
2010. szept. 1. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Az élet így is-úgy is szar, de akkor legalább nem költöd a sok pénzt cigire és több lesz másra (mert főleg a pénz miatt szar az élet).
2010. szept. 1. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
88%

rögtön jobb kedvre fogsz derülni,ha összeadod h mondjuk félév alatt mennyit költöttél cigire

inkább más élvezeteket keress,válassz hobbit,járj el futni,úszni,ismerkedj!!!

élj egészségesebben ezáltal boldogabb is leszel és majd nem is fogsz gondolni a cigire:-D

2010. szept. 1. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
nem kell mindig pesszimistának lenni
2010. szept. 1. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
64%
Há' hogyne lehetne. Sőt! Igazán élvezni pont cigi nélkül lehet. Nekem nem tiltották. Megkóstoltam 1x!!! Annyira szarnak találtam, hogy abszolút önerőből nem szoktam rá. Az ilyen a haverok mondják meg cikiznek, hogy nem menő nem cigizni, ezek sosem érdekeltek. Már gyerekkoromban is sokkal nagyobb volt az egóm annál, hogy ilyen játszmákba belemenjek. Ma meg a mai cigiárak mellett egyszerűen halálra röhögöm magam a sok balekon.
2010. szept. 1. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
51%
á nem lehet. mi akik nem cigizünk mind boldogtalanok vagyunk. LOL :D:D:D
2010. szept. 1. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
88%
Megtudod csinálni én is kb 2 orája szivtam el az utolsó cigimet és most sok akaraterő van bennem a leszokáshoz. Nézz meg pár youtube-os videót a cigizésröl és mindjárt nem kivánod :) SOK SIKERT NEKED IS
2010. szept. 1. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
20 napja nem gyújtottam rá, csak olyan mintha hiányozna valami ami örömet okozott..tudom hogy így több pénzem marad meg stb, nem leszek büdös,egészséges leszek stb, de attól még hiányzik. amúgy nem vagyok pesszimista, csak mostanában szarul jöttek ki a dolgok és a "leszokás" is rátesz egyel.
2010. szept. 1. 18:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!