Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Cigi nélkül is lehet élvezni...

Cigi nélkül is lehet élvezni az életet?

Figyelt kérdés
leszokóban vagyok de úgy érzem hogy egy jó dolog tünt el az amúgyis szar életemből
2010. szept. 1. 18:09
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
88%

Sztem csak úgy lehet élvezni, én is dohányoztam 6-7 évvel ezelőtt, de közel egy évembe telt teljesen leszokni!


Viszont sokkal jobb lett, visszatért az ízlelésem, a szaglásom, fittebb vagyok, kevesebbet fáj a fejem, és javult a potenciám.


Több spermám is van mióta nem bagózok.

2010. szept. 1. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
81%
Figyelj,csak cigi nélkül lehet igazán élvezni az életet.A cigi nem jó,a cigi ROSSZ.És azok az emberek sem jók akik a cigit ajánlják,mert hidd el hogy nem jóakaratból teszik,hanem a pénz miatt.A cigarettagyáraknak nem az a célja,hogy az emberek jól érezzék magukat,hanem az,hogy ők minél több pénzt szerezzenek,és azzal,hogy megveszed a cigit,csak segited az ilyen "emberek'' meggazdagodását.Gondolj bele,pénzen,és tudatosan megveszed a saját halálodat.Az egészség az ember legnagyobb kincse,mert ha az nincs,akkor hidd el,hogy semmi nem ér semmit.
2010. szept. 1. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Az életet (esetemben) nem lehet élvezni. Sem cigivel, sem cigi nélkül. A cigi csak "megnyugtat". Az egyetlen dolog... 19/F
2010. szept. 3. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!