Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Megérné egy iqos-t vennem?...

Megérné egy iqos-t vennem? Félek, hogy nagyon rászoknék a hétköznapokban.

Figyelt kérdés

Party dohányos vagyok, ha iszom vagy bulizok szinte mindig cigizek. Egész nap nemkívánom, aztán este, buliban nagyon..

Akarok egy iqos-t venni, mert egészségesebb és ami nekem a legfontosabb, hogy nem büdös. Buli után a ruháim mindig cigiszagúak, a szám, mindenem. Szüleim nem tudják, hogy cigizem, ezért is mosok vagy 36szor fogat lefekevés előtt..

Amióta egyetemre járok alkalmanként rágyújtok napközben is, (otthonról járok egyetemre, reggel megyek, délután jövök), viszont félek, ha lenne iqos-om gátlástalanabb lennék, mert általában eddig azért nem cigiztem napközben, nehogy a szüleim megérezzék. Ha lenne bármikor tudnék kb iqos-ozni. És valszeg nem tudnám megállni, hogy ne iqos-ozzak napközben. Kezdek nagyon rászoni a dohányzársa, amit persze nem szeretnék, ebben tudna az iqos segíteni (“szívesebben” szokok rá arra, mint a sima cigire). Sőt, már konkrétan függő vagyok, kimondom. Mostanában kb naponta cigizek, vagy max 2-3 naponta. Az iqos nem büdös, buliban is szivesebben iqos-oznék mert már nem egy lány nemdohányos ismerősöm jelezte, hogy cigiszagom van (tegnap ütött meg egy kicsit, hiszen a kiszemeltem konkrétán megjegyezte, hogy fúj de cigiszagod van. Nagyon elszégyeltem magam és teljesen igaza van).

Szerintetek megérné az iqos? Nem tudom megállni, hogy egyről a kettőre leszokjak, viszont ha lenne iqos-om már most tudom, hogy sokat használnám (sajnos).


19:f



2021. okt. 17. 17:00
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Amit leírták az egy elég pontos kép....figyu szerintem válts mert előbb utóbb a cigire is rá fogsz szokni.sőt már rá is vagy ...szóval válts!
2021. okt. 17. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lehet.
2021. okt. 18. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Semmivel nem tudsz jobban rászokni, mint a cigire, de kevésbé sem. Ellenben a ciginél kevésbé káros. Szóval megéri.
2021. okt. 19. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én átálltam rá, mert nem büdös, ízesített is kapható és gyengébb
2021. okt. 24. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!