Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Hosszútávon mennyire életképes...

Hosszútávon mennyire életképes egy párkapcsolat, ha csak a férj erős dohányos?

Figyelt kérdés

Hugom nem dohányzik, soha nem is dohányzott, a barátjával akivel még a főiskolán ismerkedett meg már 6 éve él együtt. Ő viszont majdnemhogy láncdohányos napi két doboz cigivel

és a lakásban is rendszeresen rágyujt, bár ez nem zavarja a hugomat. Most megkérte a srác kezét, úgy látszik, össze is házasodnak.

Tudom, a szerelem nagy úr, de vajon mennyire életképes így a párkapcsolat hosszútávon, mik a tapasztalatok?

A srác egyébként nagyon rendes és jószívű, imádják egymást.

Mindketten 26 évesek.


2021. dec. 16. 09:38
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nemgond
2021. dec. 16. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
81%
Max az egeszsegugyi gondok leroviditik a hazassag varhato idejet.
2021. dec. 16. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
4%
Lakásban is rendszeresen rágyújt része nagy eséllyel nem fog működni hosszútávon. Főleg ha lesz gyerek is.
2021. dec. 16. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

6 éve együtt élnek.

Ha ez olyan nagy gond volna, akkor nem az esküvőt tervezgetnék.

2021. dec. 16. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
79%

Annyira életképes amennyire a húgod tolerálja.


Más szempontból a napi két doboz cigivel megváltja a jegyét egy jó tüdőrákra, saccra a kora negyvenes éveiben. Innen nézve nem életképes hosszútávon.

2021. dec. 16. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
24%
Ha kedves aranyos ember akkor meg lehetne probalni segiteni ot a leszokasban vagy van most ez az ujfajta heet-es cucc, h vlm alternativabb verzioba nyomja
2021. dec. 16. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Anyósomék 60 éve házasok, apósom is láncdohányos volt világéletében, napi egy dobozzal szív. Anyósom sosem cigizett, utálja.
2021. dec. 16. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
64%
Nálunk apukám volt láncdohányos, anya egyáltalán nem dohányzott soha. Általános iskolás voltam, amikor apa bekerült a kórházba, akkor már 20 éve dohányzott. Tönkrement a szíve, majdnem a kórházban maradt 40 évesen, azóta marokszámra szedi a gyógyszert. Ez volt 15 éve, azóta nem gyújtott rá. Most a tüdején folyadékot találtak, fél éve vizsgálják mi okozza, gondolom köze van a korábbi láncdohányzáshoz. Anyával azóta is együtt vannak egyébként, nem mentek szét soha, de veszekedés rengeteg volt a dohányzás miatt, és amilyen stresszel jártak/járnak ezek a betegségek köszönhetően a ciginek, jobb lett volna, ha el se kezd cigizni.
2021. dec. 16. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Én 20 éve élek együtt láncdohányossal, én soha az életben nem gyújtottam rá.
2021. dec. 16. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!