Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Dohányzásról leszokás elvonási...

Dohányzásról leszokás elvonási tünetek?

Figyelt kérdés
Akiknek sikerült leszokniuk a dohányzásról, tőlük kérdrzem, hogy mik voltak az elvonási tünetek, és meddig tartottak?
2022. jan. 3. 14:08
 1/5 anonim ***** válasza:
81%

Nálam semmi nem volt , pedig 20 év után tettem le napi másfél 2 doboz után.

De ehhez az kell hogy akarja az ember és teljes elhatározással sikarül.

Minden nap jobban éreztem magam és volt egy nagy öröm hogy akkor már idáig megvan, és még tovább csak így.

2022. jan. 3. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sokszor az a gond, hogy az emberek összekapcsolnak valamilyen élettevékenységet a dohányzással és kialakul egy feltételes reflex. Ha pl. valaki a reggeli széklet ürítéshez kapcsolja, akkor a rágyújtás hiányában nem tud székelni, sőt kifejezett szorulás lép fel, ami egész napi kellemetlen közérzetet okoz.
2022. jan. 3. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 3 hétig alvászavaraim voltak, nagyon nyugtalanul és keveset tudtam aludni. Sokakkal ellentétben nekem nem nőtt az étvágyam és nem híztam, viszont az anyagcserém erősen belassult. Idegesség, ingerlékenység csak nagyon enyhe mértékben, de pár hét alatt ez is rendeződött.
2022. jan. 3. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Most készülök abbahagyni a dohányzást, azaz le szeretnék szokni róla. Nem tudom melyik lesz rosszabb: a megszokás (reggel cigi és kávé stb) vagy a fizikai hiány?
2022. jan. 3. 14:25
 5/5 anonim ***** válasza:
Na sikerült leszokni?:)
2022. aug. 23. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!