Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Füves cigitől hallucinacio?

Füves cigitől hallucinacio?

Figyelt kérdés

Volt valakinek ilyenben tapasztalata? Egyik baratnőmmel füves cigit szìvtunk/ volt előtte is par alkalom, akkor semmi gond nem volt, jo etvagyam lett, jo kedvem, lazulas ..stb/,

Es kb 1 òra mùlva olyan erzesem lett mintha teljesen elveszìtettem volna a külvilaggal a kapcsolatom, nem tudtam, mi a valosag, es mi az amit a szer hatasa alatt erzek, nem tudtam a kettőt kulonvalasztani, hallucinaciok, bizalmatlansag mas emberekkel szemben, megőrülestol valo felelem...

Olyan mintha egy teljesen mas tudatallapotban lettem volna, persze igen, abban voltam, es tudtam is hogy attol van amit szivtunk, de megis nagy volt a zűrzavar, az az erzesem volt, hogy ebből a tudatallapotbol nagyon gyorsan vissza kell razodnom, mert kulonben megőrülök. Probaltak nyugtatni, segiteni, de megsem ment, csak 3-4 ora mulva kezdtem jobban lenni, de 2-3napig utana még nem tudtam aludni, es hallucinaltam, rosssz almok....stb.

Mi lehetett ebben a cigiben? Milyen szer? Eleg rossz lelki allapotban vagyok, voltam, lehet hogy előhozta belolem ezt még jobban?



2022. márc. 10. 18:17
 1/8 anonim ***** válasza:
92%
Nem fűves cigi volt ,hanem herbál. A herbál okoz ilyet. Én szellemeket láttam és pánik rohamom lett , úgy éreztem hogy kiugrik a szívem és megfogok halni , vagy fél óráig hánytam. De semmivel nem lett jobb. Lett egy jó kis pánikbetegségem :) nagyon jó érzés mondhatom. Első éa utolsó alkalom volt.
2022. márc. 10. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszi. Valahogy sejtettem.. de îgy mar biztos vagyok benne.

Rakerdeztem, hogy mi volt ez, de csak viccesen megjegyezték, hogy nyugi nem herbál....

Elotte soha nem volt gond. Nalam is az utolso volt

Es en amugy is hajlamos vagyok panikolni, idegeskedni , parazos tipus vagyok... enelkul is ..es sajnos en is ugy erzem felerősìtette ezeket a dolgokokat...varok,hatha jobb lesz, de ez felejthetetlen/rosssz /elmeny volt....

2022. márc. 10. 18:34
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én pedig a varázsgomba fogyasztás óta éveken át hallucinálok váratlanul teljesen józanul. Pl. ma is ha kinéztem az ablakon és füstölgő kéményt láttam olyan háznál, ahol nincs is kémény. Ugyanezt láttam még nyáron is, amikor senki sem fűt. És mielőtt valaki azt gondolná, hogy gazt égettek az udvaron annak a füstjét láttam. Nem! Nem égettek gazt.
2022. márc. 10. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Îgy jartam mar en is...:) tekergőző kîgyòkat az utcan, tok tiszta fejjel... meg ejjel sokszor ebredek...remalmok...stb.. de ez mar kezd elmùlni ..fejben dől el minden, tudni kell iranyitani a dolgokat, de mikor amugy is nehez minden, stressz..stb...akkor nehezebb... en megijedtem sajat magamtol ez utan a szar utan... ugyhogy soha tobbet.. . A fű biztos hogy nem hoz ki ilyeneket az emberből... legalabbis nalam soha nem volt problema ..de ez brutalis volt ...hallottam szinte baratnomnek a gondolatait, pedig nem mondott semmit ..utana mondta, hogy igen ..ugyanaz jart a fejebe ,mint nekem akkor ...erdekes dolgok ezek... .. sok mindenre rajon az ember sajat magaval kapcsolatosan ..de ez ravilagitott a legroszabb énemre, amin valtoztatni kell....es van akinek nehez ezzel szembesulni... lehet ez volt a problema..nem tudom, de meg 1x nem probalnam mert kiszamithatatlan a hatasa ...
2022. márc. 10. 20:45
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező te lány vagy? Gondolom az a szavaidból
2022. márc. 10. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Igen
2022. márc. 10. 21:03
 7/8 anonim válasza:
100%
Nem feltétlenül herbál volt az. Ha rossz passzban vagy és rászívsz akkor felerősítheti a rosszat és lesz egy bad trip-ed, amibol igazabol ha egyedul vagy nem tudsz kiesni, ha többen akkor pedig vagy próbáljatok szemcseppet csepegtetni a szemeidbe, attól “tisztábban” fogsz látni, vagy ami minden “szernél” működik hogy előrehajolsz és valaki hideg vizet csorgat a tarkódra ami végigfolyik a fejeden. Lesz egy vizes hajad tőle, de legalább kiesel a rossz tripből. :)
2022. márc. 21. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
77%
#7 Elég hozzá 2x1mg xanax.
2022. jún. 8. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!