Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Hogy tegyem le a cigit? Már...

Hogy tegyem le a cigit? Már több éve napi 1 dobozzal szívok, valaki tud esetleg tanácsot adni? Köszönöm.

Figyelt kérdés

2022. jún. 29. 17:50
 1/6 anonim ***** válasza:
91%
Minden heten szivj ket szallal kevesebbet. Igy 2.5 honap alatt leszoksz
2022. jún. 29. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
91%
Ugyertem hogy egyik heten napi 19 szalat szivj naponta. Kovetkezo heten mar csak 17-et, aztan 15-ot.
2022. jún. 29. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
93%

Én sosem hittem abban hogy csökkentéssel le lehet rakni. Ezt csak hirtelen lehet, egyik napról a másikra.

Én azzal csaptam be magam, hogy úgy csináltam mintha betiltották volna és volt nincs, ha tetszik, ha nem.

2022. jún. 29. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Pár hét alatt lecsökkentettem 20-10-5-3, végül napi 1 szálra a reggeli kávé mellé. Aztán azt mondtam magamnak, hogy oké, ott van, bármikor rágyújthatok, de inkább ne. 4-5 napig nézegettem, kerülgettem, de nem gyújtottam rá. Ez egyfajta erőpróba, önuralom, önfegyelem. Kibírtam, utána meg odaadtam vkinek a bontott doboz cigit, hogy nehogy egy rossz pillanatban rágyújtsak, és nem vettem másikat. 1 hétig hiányzott a nikotin, még 1 hétig a mozdulatok, és ennyi, pedig 20 évig cigiztem. Most már akkor se kéne, ha ingyen adnák. Nem hiányzik, és az se zavar, ha mellettem cigizik vki. Egyébként nagyon megéri leszokni. Sokkal jobban érzem magam, energikusabb vagyok, és rengeteg pénzem megmaradt. Akármelyik zsebembe nyúlok, mindegyikben van pénz.:)
2022. jún. 29. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
A leghatékonyabb ha egyik napról a másikra bekeményítesz, és leteszed. De legyen nálad egy bontott doboz, akaratból kell leszokni, nem sóvárogni meg tarhálgatni.
2022. jún. 29. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2022. jún. 30. 14:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!