Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Lelehet tenni egyik napról a...

Lelehet tenni egyik napról a másikra a cigit?

Figyelt kérdés
Kb 6 éve cigizek,és napi 15 szálat szívok el.

2022. okt. 29. 21:06
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
Hát én nem tudom mások hogy tudják letenni, illetve hiába van meg az akaraterőm de egyszerűen nem tudom elviselni az elvonási tüneteket. Nekem olyankor tényleg minden bajom van,ideges vagyok,szorongok,fáradékony vagy,fáj a fejem,de szószerint olyankor még a legkisebb dologgal is fel lehet idegesíteni. A másik utolsónak teljesen igaza van,mint tevékenység is hiányzik. Viszont azt nem értem hogy nagyanyám 40 éven keresztül napi 4 doboz cigit szívott el,és egyik napról a másikra le tudta tenni,bár rá egy hétre kórházba került,szerencsére meggyógyult, viszont a családban azt beszélték hogy elvonásitünet miatt került kórházba. Szerintetek ilyen létezik, hogy valaki a súlyos elvonásitünet miatt rosszul lesz és kórházba kell mennie?
2022. okt. 29. 21:33
 12/23 A kérdező kommentje:
*vagyis elvonási tünet,rosszul javított a telefon😅
2022. okt. 29. 21:35
 13/23 anonim ***** válasza:
#11: Érdekes, lehet tudni, hogy miféle tünetekkel került miféle osztályra és ott mit csináltak vele? Mert én még nem hallottam ilyet.
2022. okt. 29. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
Menj el extrémsportolni. Az majd elvonja a figyelmed.
2022. okt. 30. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
44%
De mért kéne leszokni?
2022. okt. 30. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Ha nem érzed magad jól nélküle, akkor dohányozz.
2022. okt. 30. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Ha tényleg le akarod tenni, hajlandó vagy kicsit szenvedni is érte, akkor segítség lehet a nikotin tapasz. Ez pótolja a nikotint, amíg használod és így elviselhetőbb a cigi hiánya. Nekem sokat segített, néhány hétig használtam, már nem emlékszem pontosan. Ezen kívül, mikor eszedbe jut a cigi, mindig emlékeztesd magad, miért is akarod abbahagyni.
2022. okt. 30. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Őszintén? NEM lehet letenni, még ha nagy nehezen le is szoksz pár évre vagy pár hónapra, utána újra rá fogsz gyújtani, mert aki egyszer rászokik lélekben mindig függő marad. Nincs leszokott dohányos csak tiszta, olyan mint a drognál, csak nem olyan durva az elvonási tünet. (Tapasztalat!)
2022. okt. 30. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 NTBS ***** válasza:
Elvileg igen.
2022. okt. 30. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Lelehet.
2022. okt. 30. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!