Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Lelehet tenni egyik napról a...

Lelehet tenni egyik napról a másikra a cigit?

Figyelt kérdés
Kb 6 éve cigizek,és napi 15 szálat szívok el.

2022. okt. 29. 21:06
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Kb 20 év után 2 dobozt hagytam abba.

De az már nagyon erős elhatározás volt és szinte egyáltalán nem hiányzott.

Fejbe kell letisztázni és menni fog az.

CSak ritkán a mozdulat hiányzott, lenyultam és akkor jöttem rá hogy ott nincs cigaretta.

Minden nap örültem neki hogy már ez is meg van és csak jobb lesz ez.

2022. okt. 30. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:
Hát én eddig bírtam,úgy voltam vele hogy ma leszokok,de nem bírom,most elfogok szívni egy szálat,mert szószerint zsiborog az agyam. 11-es röviden annyi volt, hogy neki a tüdejével volt valami,be is került tüdőgondozóba,és mondta neki az orvos hogy mindenképp tegye le. Aztán egy ideig nem volt semmi baja, december 20-án letette, még csodálkoztam is hogy nincs semmilyen elvonási tünete. Majd rá egy hétre nagyon rosszul lett,de nem a tüdejével volt gond,és sokan azt mondták hogy biztos a cigi miatti elvonási tünet okozta,egyik barátnőm ápolónőnek tanul,őt megkérdeztem és azt mondta hogy tényleg van ilyen. Bár most ki tudja.
2022. okt. 30. 13:56
 23/23 anonim ***** válasza:

Hát figyi, ez iszonyú nehéz.... Én most 25 napja nem gyújtottam rá. 24 év, napi két doboz... Nagyon nagyon nehéz volt az első néhány nap. Hidegrázás, fejfájás, szédülés. Földi pokol....

Nekem úgy sikerült, hogy elmentem egy biorezonanciás kezelésre, ami ló..szt nem ért, de úgy idegesített hogy kidobtam rá 30 rongyot, hogy inkább nem gyújtottam rá. Közben szedtem kudzu gyökér tabit, az állítólag segít uralni a sóvárgást. De igazából hamarabb kellett volna elkezdeni, a leszokás előtt 2 héttel.

Szóval tényleg rohadt nehéz, én megértelek. De a nagyon durva rész csak az első 2-3 nap. Utána már jobb, de még kb egy hétig elég szar. Aztán szépen lassan elkezd jobb lenni. Nekem most már annyi van csak, hogy sokszor eszembe jut, hogy de jó lenne cigizni egyet, de nem nehéz nemet mondani rá. Ja, és ez nyilván egyedi, de nekem sokat segített, hogy mindeközben volt itthon cigim. Megnyugtatott a gondolat, hogy ha már nagyon nem bírom, akkor elérhető, rágyújthatok, csak rajtam múlik, az én döntésem és nem kényszer.

Sok sikert neked a leszokáshoz!

2022. okt. 30. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!