Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mikor számít valaki erős...

Mikor számít valaki erős dohányosnak?

Figyelt kérdés

Én kb óránként rágyújtok ez már annak számít?

Eddig nem foglalkoztam vele hogy mennyit cigizek, de most hogy szeretnék róla leszokni és rohadtul nem megy igy elgondolkodtam rajta hogy ez már erős függőség lehet. Nagyon elvonási tünetem van ha 2-3 órát próbálok cigi nélkül kibírni.


2022. dec. 3. 18:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen az vagy! Erős dohányos. Habár vannak akik 10 - 15 percenként rá gyújtanak! De ne aggódj, te is leszel még úgy! 🙂
2022. dec. 3. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Már erős dohányosnak számítasz.Nem tudom mióta dohányzol ,de nem jó ha ennyire függő vagy.
2022. dec. 3. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
47%
Azért nem tudsz leszokni mert a cigarettát mint tárgyat a fejedben jó dologként veszed fel, jó dolognak tartod, gyorsan megkapható és folyamatosan jó gondolattal vagy róla. A valóság az hogy ez a leghalálosabb és legkárosabb szer a piacon. Milliónyi betegséget hordoz okoz és te ezt fogyasztod, mert ízlik. Nem értem hogy az ilyen ember miért nem iszik inkább? Az ital a cigarettához képest sokkal egézségesebb és nagyobb is a prémium írányba a választék. Ennyi erővel ihatnál cukrozott benzint is, mert az is finom lehet 1 kg cukortól és sziruptól. Beleszerettél a halálba, mert ez a szer halált okoz. Az a lényeg hogy mondj nemet rá, és sose forduljon meg a fejedben hogy még egyszer igent mondasz. Törölj ki minden olyan gondolatot a fejedből erről a szerről, ami azt akarja elhitetni veled, hogy ez a szer jó dolog. Juss el addig a pontig, ahol már nem tudsz ennek a szernek még a létezéséről sem. Én hála azonnal nemet tudtam mondani már vagy 5-6 éve. Amikor egy év után újra beleszívtam, már nem tudtam se letüdőzni, se tovább szívni, mert majdnem elhánytam magam.
2022. dec. 3. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én, minden percben csak a cigire tudok gondolni pedig csak 18 éves vagyok.
2022. dec. 4. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen.
2022. dec. 4. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!