Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Hogy lehet vki olyan szerencsé...

Hogy lehet vki olyan szerencsétlen, hogy köhög mikor megpróbál cigizni?

Figyelt kérdés
2010. okt. 6. 01:22
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
68%
te hogy lehetsz ekkora f*szfej? Kohogni termeszetes dolog, hogy valakire pont akkor jo ra, amikor cigizik, hat istenem, van ilyen, foleg, ha elotte meg soha nem csinalta. Te soha nem kohogsz b*zi?
2010. okt. 6. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
53%
feltételezem ő menő, tapasztalt, sose köhögő érett dohányos, aki legalább 14 éves.
2010. okt. 6. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Nem úgy értem, hanem úgy értem, hogy én vagyok a szerencsétlen. Rohadtul köhögök a cigitől. Ti hogy tüdőzitek le, h ne köhögjetek mint az állat?
2010. okt. 6. 01:39
 4/18 anonim ***** válasza:

ja, az más.

ne cigizz.

de komolyan. látod, a szervezeted se akarja. akkor te miért?

2010. okt. 6. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Mert más pótcselekményeket folytatok lelki okok miatt, és ez kímélőbb lenne számomra.
2010. okt. 6. 01:52
 6/18 anonim ***** válasza:
mik azok a más pótcselekmények, ha megkérdezhetem?
2010. okt. 6. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Azért, mert aki köhög, ez esetben te, az nem ismeri a levegő-főst keverését az orrgaratban hátul..


Szóval akárki akármekkora dohányos aki egybe próbálja leszivnia tömény füstöt az mind krákog!! Max aki már 25 éve dohányzik és reggelente aszfaltot köp egy egy szakasz földútra az nem..



Ha mindenáron tüdőzni akarod (ami baromi egészségtelen mint ahogy a cigi is és jobb ha leszoksz róla mielőbb mint én aki már 6 éve tiszta vok) szóval akkor a nyelved hátrahúzod, eltömítve ezzela nyelőcsöved, az orrgaratod kinyitod, azon levegőt veszel ezzel egyidőben leengeded az állkapcsod, és vákumot képzel a szájüregedben amibe tömény füst áramlik a cigiből, miutána füst a szádban van, te még mindíg szívod be az orrodon a tiszta levegőt, és ekkor vmennyire nyitod a nyelveddel a hátul lezárt garatodat és engeded az orrodon beszívott levegőhöz a szádban levő füstöt ízlés szerint...


Aztán hogy az orrodon fűjod ki utána a többit vagy a szádon az már tetszőleges.


REmélem érthető volt a dolog.

2010. okt. 6. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

evés -> már ígyis 90 kgos vagyok.

körömrágás -> gyulladtak a körmeim

a szüleim teljesen tönkretettek sajnos, és még mindig nincs vége. de pl. az evés még jobban rátesz a lelkemre;(

2010. okt. 6. 01:57
 9/18 anonim ***** válasza:
akkor sportolj. válassz küzdősportot, akár, vagy vmi olyat, ahol le tudod vezetni a feszültségedet... még mindig egészségesebb alternatíva..
2010. okt. 6. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
18 vagyok és 2 éve dohányzom, megcáfoltalak utolsó válaszoló, mert befogtam az orrom hogy nem tudjak rajta semmi levegöt beszivni és így letüdőztem kék pall mallt szerintem ezt legtöbben utánam csinálnák köhögés nélkül :)
2010. okt. 6. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!