Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Érdemes lenne megpróbálni a...

Érdemes lenne megpróbálni a leszokást berúgással?

Figyelt kérdés
15 éve dohányzom, már többször próbáltam leszokni, de nem sikerült. Egy bárátomnak úgy sikerült, hogy egyszer nagyon csúnyán lerészegedett, és kövekető 24 órában olyan beteg volt utána, hogy csak feküdt és nem evett semmit, csak vizet és aludtejet ivott. Ezalatt nem is cigizett egyáltalán, csak kínök között feküdt. Következő napra teljesen rendbejött, de a cigit nem kívánja egyáltalán, így véletlenül leszokott 24 órányi szenvedés után.

2023. máj. 1. 20:31
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg ha a simson berúgására gondolsz, akkor oké. Aki suhan keményen hatvannal, az nem ér rá dohányozni.
2023. máj. 3. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Tedd vagy ne tedd, de ne próbáld! - Yoda mester
2023. máj. 3. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 erogeen ***** válasza:

Ne gyújts rá! Ennyi az egész.

Én tini és ifjú koromban dohányoztam. Aztán átgondoltam, hogy kb 40 év alatt elfüstölnék egy ház árát. Eközben megvásárolnám a visszafordíthatatlan betegségeket, meg az idő előtti halált. Éppen egy frissen vásárolt bontatlan doboz cigit hagytam örökre bontatlanul.. ez ilyen egyszerű.

Napi 1500 forinttal számolva 40 év alatt több, mint 21 millió forint!!!!!!! Megéri?

2023. máj. 3. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

De, érdemes. Az egyik drog le tudja szoktatni a másikat.


Nem kell nagyon berugni, csak közepesen. Csak szokszor, pl. minden hétvégén. Vagy cigaretta helyett megiszol egy sört.


Aztán idővel nem kell már a cigaretta.

2023. máj. 4. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!