Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Milyen alternatívák vannak a...

Milyen alternatívák vannak a dohányzás helyett?

Figyelt kérdés
2x már leraktam a cigit egy év alatt de nem volt túl hatékony. Mindig hozzányúltam, nem is amiatt mert a nikotin hiányzott, hanem valami pótcselekvés. Pl: az ember elmegy egy hosszú útra aztán megáll egy cigiszünetre, vagy autószerelés közben tart egy cigiszünetet. A kérdés arra térne ki, hogy milyen más alternatívák vannak amivel a cigit tudom helyettesíteni? Olyan érdekelne ami pl mindig lehet nálam (dobozos kóla vagy ilyesmi), a répa és társai nem feltétlen jók ha 1 hónapig rohad a kocsiban. :D Illetve a kólával is az a baj, hogy ha az ember cigi helyett issza, a napi 10-től ugyan úgy rosszul lesz.

2023. máj. 26. 19:27
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
A mai az első napom nem dohányzóként. Innentől teljesen off, energiaitalokkal együtt. Úgy érzem, hogy ez fejben dől el, el is döntöttem, hogy itt a vége.
2023. máj. 29. 09:12
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
hajrá, majd mesélj, hogy megy :)
2023. máj. 29. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

11

Kiraly vagy!

Ajánlom figyelmedbe Alen Carr - Végre nem dohányzom könyvet. A pali egy zseni, nekekem nagyon sokat segitett, hogy helyre rakjam magamban a dolgokat, nagyon jó olvasmány!


[link]

2023. máj. 29. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

13


Köszi szépen, elmentettem. Ahogy akad időm beleolvasok. :)

2023. máj. 29. 12:41
 15/18 A kérdező kommentje:
Volt egy felismerésem az egész önkárosító cigarettáról, illetve a párkapcsolatomat is nagyon megviselte ez. Tegnap ugye leraktam, a kapcsolatom sajnos csütörtökön ért végett. Nagyon az életem végén voltam de bármiféle nyugtató és cigi nélkül sikerült átvészelni (bár nem is volt könnyű). Azt érzem, hogy ha ilyen mély gödörből sikerült kilépni és nem a cigihez nyúltam, már nem lesz visszahúzó erő.
2023. máj. 30. 06:09
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Komolyan olvasd el azt a könyvet, hatalmas segítség. Mindössze 100 oldal.
2023. máj. 30. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Ma lesz meg a 100 el nem szívott cigaretta. A könyv tényleg jó egyébként. Már a leszokás pillanatában rájöttem, hogy a cigi nem ad semmit az életemhez, meglepő volt olvasni a könyvben, hogy a korábbi leszokásaimnál a "racionálisnak" talált érveimet, hogy cáfolja meg könnyedén az író ami a visszaszokáshoz vezet (pl: bátorságot ad, társosági program stb.). Úgy gondolom, hogy ennek kell alapvetően a fejben helyre rázódnia, hogy az ember ne kívánja meg a cigarettát és ne legyen kísértés a jövőben.
2023. jún. 2. 13:16
 18/18 anonim ***** válasza:
87%
Kitartást! Ügyes vagy! ❤️
2023. jún. 4. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!