Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Szerintem csak az unalmas...

Szerintem csak az unalmas jellemű embereknek nincsen semmi féle káros szenvedélye. Más is észrevette már ezt? Több lent.

Figyelt kérdés
Sok ismerősöm, barátom cigizik meg iszik meg szerhasználó is, és ővelük sokkal értelmesebben el tudok beszélgetni jobban megértenek mint az olyan beképzelt magukat okosnak mondó mindenkit leszólogató káros szenvedélyektől mentes emberekkel! Azt mondják a káros dolgok tönkre teszik az agyat akkor mégis hogyhogy értelmesebbek a káros szenvedélyes emberek? Én is cigizek meg kávézok is és magamat is egy kellemes társaságnak gondolom, én is nyitott vagyok az emberek problémáira, nem szólok le senkit és segítő kész is vagyok mint a legtöbb szenvedéllyel élő ember. Valahogy a minden rossz kerüljük el a szereket gondolkodásúak annyira rossz hangulatúak és lehúzó emberek! Mindenkibe csak a hibát és a rosszat látják!

2023. jún. 14. 08:46
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Nem akarok senkit megbántani, csak én tényleg ezt tapasztalom!
2023. jún. 14. 08:47
 2/13 anonim ***** válasza:
65%

Elég vicces ez a kérdés kívülről nézve, na mindegy.

Az, hogy ki mennyire értelmes vagy unalmas, nem függ össze attól, dohányzik vagy kávézik-e. Unalmasnak gondolni minden egyes nem dohányzó embert csak azért, mert a legtöbb, akivel találkoztál, "okoskodik", pont ugyanolyan, mint amit ők csinálnak veled. Sztereotípia.

Egyébként tök normális, hogy aki folyton azzal cseszeget, hogy szokjál le, azt egy idő után unod. Mondjuk az se mindegy, hogyan és miért csinálja. (Finoman, csak aggódik? Vagy henceg, hogy ő bezzeg nem dohányzik stb?)

2023. jún. 14. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Hencegnek.
2023. jún. 14. 09:16
 4/13 anonim ***** válasza:

Értem.

Az ilyen ember valóban idegesítő, hagyd őket. Sokszor előfordul egyébként, hogy valaki osztja az észt, mert szerinte ő jobban él, mint xy, és ezért xy-nak meg kéne változtatni az életet. Merő jóindulatból persze... Sokan kinövik ezt, néhányan meg az ismerőseiket cseszegetik. :) Engedd el, és beszélgess azzal, akivel jól esik, függetlenül attól, dohányzik-e vagy sem.

2023. jún. 14. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

3.

te még nagyon fiatal lehetsz

2023. jún. 14. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
5/ 19 éves leszek nemsokára.
2023. jún. 14. 09:24
 7/13 anonim ***** válasza:
68%

Kicsit sarkosan fejezed ki magad, de értelek.

Igen, akiknek van vmi káros szenvedélye, általában vagányabb emberek, beválalósabbak, ki mernek próbálni olyan dolgokat amiket mások nem, az élvezetekért hajlandóak kockázatokat is vállalni. És igen, kicsit érdekesebb személyiség lehet az, akiben van ennyi vagányság. Izgalmasabb.

Ez persze nem jelenti azt hogy egy józan életű feltétlenül unalmas, max számodra az, neked nem érdekes. Nagyon szubjektív az hogy ki unalmas és ki nem.

2023. jún. 14. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
29%
Amíg valaki csak kipróbál valamit, igen, lehet mondani, hogy bevállalósabb, vagányabb, izgalmasabb, viszont amikor valaki már függő, akkor az szimplán csak ostoba.
2023. jún. 14. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
90%
Azért nem ilyen egyszerű ez, nem kell leostobázni a szenvedélybetegeket. Hidd el, nagyon sok okos embernek van valamilyen függősége.
2023. jún. 14. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ezt én is tapasztaltam. A fő oka szerintem, hogy teljesen más a világnézetetek.
2023. jún. 15. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!