Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Szerintem csak az unalmas...

Szerintem csak az unalmas jellemű embereknek nincsen semmi féle káros szenvedélye. Más is észrevette már ezt? Több lent.

Figyelt kérdés
Sok ismerősöm, barátom cigizik meg iszik meg szerhasználó is, és ővelük sokkal értelmesebben el tudok beszélgetni jobban megértenek mint az olyan beképzelt magukat okosnak mondó mindenkit leszólogató káros szenvedélyektől mentes emberekkel! Azt mondják a káros dolgok tönkre teszik az agyat akkor mégis hogyhogy értelmesebbek a káros szenvedélyes emberek? Én is cigizek meg kávézok is és magamat is egy kellemes társaságnak gondolom, én is nyitott vagyok az emberek problémáira, nem szólok le senkit és segítő kész is vagyok mint a legtöbb szenvedéllyel élő ember. Valahogy a minden rossz kerüljük el a szereket gondolkodásúak annyira rossz hangulatúak és lehúzó emberek! Mindenkibe csak a hibát és a rosszat látják!

2023. jún. 14. 08:46
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Egyet értek veled kérdező!
2023. jún. 19. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Mennyi függő próbál önigazolást keresni a szenvedélybetegségére... :))
2023. jún. 19. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Jégszív ***** válasza:

Irigylem az "önbizalmadat".

Nem csodálom, hogy a hozzád hasonlókkal könnyebben elbeszélgetsz, de hogy "értelmesebben" azt erősen kétlem. Csupán szintedhez állnak közel.


Megnyugtatlak:

Ha eddig nem vetted volna észre (miért is...), kölcsönös a hozzád viszonyuló érzelmük!


Velem kapcsolatban esetleg egy dologban tévedhetsz, én semmiféle lelkifröccsben, jó tanácsban nem kívánlak részesíteni:

"SENKI NEM FOG KIGYÓGYULNI A VAKSÁGBÓL, HA MINDEN IGYEKEZETÉT ARRA FORDÍTJA, HOGY VAK MARADJON."

febr. 3. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!