Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » A dohányzásnak mi értelme van?

A dohányzásnak mi értelme van?

Figyelt kérdés

Mi értelme van a dohányzásnak?

Miért jó rászokni?

Miért örvend ekkora népszerűségnek?

Miért kezdték el a dohányzást az európaiak?



2023. szept. 19. 13:38
1 2 3 4
 31/35 Sac válasza:
27%
14 évesen kezdtem. Nehéz időszakon mentem keresztül. Égette a torkomat es tüdőmet mint a szar, és ez volt olyan jó benne. Egyfajta önbántalmazás volt nekem. Nem élveztem a folyamatot, de szar érzés volt, és be is szédültem tőle, szóval plusz pont. 16/f
2023. szept. 21. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
74%
Menő és jó érzés szívni csak drága sajnos!
2023. szept. 21. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
29%

32-es, kifejtenéd, mi benne a menő?

Az én környezetemben (30 és 50 közötti korosztály) a dohányosokra úgy néznek, mint a véres rongyra.

2023. szept. 21. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
69%

#31: ha ilyen érzéseid vannak pszichológushoz fordulj, ne a cigihez. Mindenkinek vannak rossz dolgok az életében, nem az a megoldás, hogy tönkre teszed magad.

#32: nem, nem menő... a fiatalok gondolják azt, hogy menő, meg kva keménynek érzik magukat tőle, de ha enélkül nem megy, vagy csak emiatt érzed magadat valakinek, ott más probléma van.

2023. szept. 22. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 Senior Séf ***** válasza:
79%
Az ember fiatalon egy vagyont elbasz azért, hogy tönkretegye az egészségét. Idősödve meg egy másik vagyont arra, hogy valamicskét visszaszerezzen az egészségéből.
2023. szept. 23. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!