Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mi is a baj az Elfbarral? (kö...

Mi is a baj az Elfbarral? (környezetszennyezésen kívül, mert mint tudjuk, hogyha lemerül az akksi mehet a kukába.) Kérem, valaki olyan írjon, akivel érdemi vitába tudnék szállni. A "mert csak rossz" és társaitól kíméljetek!

Figyelt kérdés

nov. 28. 18:04
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
53%
Tényleg hosszútávú kutatások híján, ha magyarázni kell, hogy miért rossz a tüdődbe szívni mindenféle oda nem tartozó anyaggal telített vizet, akkor nem ártana visszamenned általánmos és középiskolába, némi biológia korrepetálásra.
nov. 28. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
77%
Azt én sem értem, miért kell rosszabbnak beállítani, mint más dohánytermékeket, de azt, hogy a dohányzással alapból mi minden baj van, azt ne kelljen már magyarázni. Jó lenne, ha az összeset elfelejtené már mindenki, vagy aki dohányzik az legalább olyan helyen füstölögne, ahol nem zavar vele másokat.
nov. 28. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 A kérdező kommentje:
Na kedves első, ami van benne folyadék semmiféle vizet nem tartalmaz.(Tehát mondhatjuk az állításod alapján, hogy káros kimenni a levegőre? Merthogy abban van vízpára.) Valóban nem tartozik a tüdőmbe, de a gyomromba se. Általában fagylaltokban, üdítőkben, édesítőszerekben megtalálható.
nov. 28. 18:18
 4/45 A kérdező kommentje:
Kettes! Köszönöm a válaszod, igazad van abban, amit leírtál. Én sem tudom miért kell másokat zavarni a cigivel/e-cigivel. Habár én e-cigizek, így az nem zavar, de abban biztos vagyok, hogy vannak akiket igen.
nov. 28. 18:22
 5/45 anonim ***** válasza:
75%

"Azt én sem értem, miért kell rosszabbnak beállítani, mint más dohánytermékeket"


Mert a hosszútávú hatásairól semmi infónk nincs, a hagyományos dohánnyal ellenben.


"ami van benne folyadék semmiféle vizet nem tartalmaz."


Gondolod te. Biológia mellé kémia is elfér.

nov. 28. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 A kérdező kommentje:
Ötös! Mi az, hogy semmi infónk nincs? A cigi, alkohol hatásairól évek óta tudjuk, hogy mennyire káros, és milyen szinten tönkreteheti az életünket. De valamiért mégis legális. "Gondolod te" Nem csak én gondolom, ezek tények. Növényi glicerin, propilén glikol található benne.
nov. 28. 18:29
 7/45 anonim ***** válasza:
30%

"Növényi glicerin, propilén glikol található benne."


És ezeknek szerinted mi az egyik összetevője? Megsúgom: a jó öreg h2o.


"Mi az, hogy semmi infónk nincs? "


Nem ezt írtam.

nov. 28. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 A kérdező kommentje:
Egyébként ha vizet tartalmazna, az én tüdőm már inkább lenne halastó mint légzőszerv. (De mondom még egyszer, a levegő is tartalmaz. De tovább megyek, az orvosi célra szánt inhalátorokba való folyadék is tartalmaz vizet.)
nov. 28. 18:31
 9/45 anonim ***** válasza:
22%
Értem én, hogy ennyire bizonygatni akarod, hogy ostoba vagy, de már a kérdésből lejön, nem kell több energiát belefektetni.
nov. 28. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 A kérdező kommentje:
Egyébként én utánanéztem mind a kettő anyagnak, nincs víz összetevője.
nov. 28. 18:34
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!