Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mi is a baj az Elfbarral? (kö...

Mi is a baj az Elfbarral? (környezetszennyezésen kívül, mert mint tudjuk, hogyha lemerül az akksi mehet a kukába.) Kérem, valaki olyan írjon, akivel érdemi vitába tudnék szállni. A "mert csak rossz" és társaitól kíméljetek!

Figyelt kérdés

nov. 28. 18:04
1 2 3 4 5
 41/45 anonim ***** válasza:
100%

Rontaná a "Lázár féle" dohányt üzletet.

Nem az egészségünket féltik hanem a bevételeiket.

nov. 28. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/45 anonim ***** válasza:
90%

Nem tudom minek a veszekedés... Ahogy az előttem lévő írta, az a helyes!

Az e-cigi kb95%-kal kevesebb káros anyagot tartalmaz, mint a sima cigi. Viszont ez a világon egyik dohányiparnak sem szerencsés, hogy az ő büdös termékeiket nem szívják annyian, mint eddig. És valóban nincs 30-50 éves múltja, viszont az analóg ciginek van. 1 szál cigaretta, több mint 100káros anyagot tartalmaz (nem a nikotin a káros, hanem a kátrány, ammónia, stb...) Az elektromos változatban 3,max 4 összetevő van. Már nem is lehet benne 100 káros anyag :)


És nem csak a dohányiparnak káros az ecigi, hanem a gyógyszeriparnak is!

Erre jó egy kis matek csak az én esetemet nézve: napi 2 doboz cigi (mondjuk nem tudom mennyi most)

2x2000x30=120.000x12=kb 1.5milla és ez csak egy ember, egy évben. De mennyien is dohányoznak? (kb 5millióan? csak Magyarországon! és a világon?)

Aztán bemegy az ember a gyógyszertárba, majd mindenféle dolgot vásárol, hogy jobb legyen, akár leszokni próbál, akár a torkán javítani. Majd X idő elteltével rákos vagy egyéb betegségek jönnek elő, amit nem akarnak meggyógyítani, csak kezelni, jó sokáig, mert így a gyógyszeripar is kaszál, és marhára nem érdekel senkit az egészség, vagy hogy szenvedsz, csak nekik legyen sok sok bevétel.

Több mint 10 éve nem szívok analóg cigarettát, azóta jobb a közérzetem, nem járok gyógyszertárba, kevesebbet költök, nem vagyok hamutartó szagú, nem fulladok , nem eszem annyi édességet... És még sorolhatnám.


Amúgy az Elf a legtöbb országban ugyanúgy van kezelve, mint a többi elektromos cigaretta. Ha kell 100-at is vehetsz, akár dohányboltban, akár Vape szaküzletekben, de még rendes élelmiszer üzletekben is kapható.


Bocsi, kicsit hosszúra sikerült :)

nov. 29. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/45 anonim ***** válasza:
Semmi baj nincs vele, ugyanolyan menő és divatos mint a többi dohányáru vagy dohányzást imitáló cucc.
nov. 30. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/45 anonim válasza:
Működik az agymosas ami ebben az országban megy🤣 Hogy lenne károsabb a gőz aminek van 5 összetevője mint a fust aminek a dobozán is rajta van hogy több mint 70 rákkeltő anyagot tartalmaz de összesen kb 7000 mérgező anyag van a dohányfüstben. Ehhez nem kell kutatás.
márc. 1. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/45 anonim válasza:
Mivel a dohányfüstben található 70 rákkeltő és 6000 mas toxikus anyag helyett ebben 5 összetevő van bizonyítottan kevésbé karos!!!
ápr. 8. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!