Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mi is a baj az Elfbarral? (kö...

Mi is a baj az Elfbarral? (környezetszennyezésen kívül, mert mint tudjuk, hogyha lemerül az akksi mehet a kukába.) Kérem, valaki olyan írjon, akivel érdemi vitába tudnék szállni. A "mert csak rossz" és társaitól kíméljetek!

Figyelt kérdés

nov. 28. 18:04
1 2 3 4 5
 11/45 anonim ***** válasza:
Hát persze. Nem mintha a vízen lenne a hangsúly egyébként.
nov. 28. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/45 A kérdező kommentje:

Miért is lennék ostoba? Nem állítottam, hogy egészséges, erről nem is szeretnék meggyőzni senkit. Amiket ide leírok, az interneten mind fellelhető tények, adatok.

Csak érdekelt már, hogy a kormány miért is aggódik ennyire az egészségemért, mikor alkoholt vehetek bármelyik közértben. :D De lehet ez csak nekem fura.

Arról nem beszélve, hogy 8 évig láncdohányos voltam. 3 éve váltottam át e-cigire. Reggeli futás közben már nem kap el a köhögés, meg sem kell állnom a "kifulladtam" címszóval.

nov. 28. 18:38
 13/45 A kérdező kommentje:
Akkor min is van a hangsúly 11-es? A propilén glikol, vagy a növényi glicerin összetevőit nehéz megértened? Vagy úgy összességében az e-liquid összetevőit?
nov. 28. 18:40
 14/45 anonim ***** válasza:
Már kétszer leírtam.
nov. 28. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/45 A kérdező kommentje:
Oké. Akkor kérlek nevezd meg azt az anyagot, amivel szerinted probléma van. Ne a levegőbe dobálózzunk itt azzal, hogy "nem oda illő anyag". Mostmár komolyan érdekel, mert nem egészen látom át, hogy mit is szeretnél kihozni a mondandódból. Inkább tűnnek üres média által formált gondolatoknak a mondataid, mint tényleges tudásból származó gondolatoknak.
nov. 28. 18:44
 16/45 anonim ***** válasza:

"Akkor kérlek nevezd meg azt az anyagot"


Pont ez a

nov. 28. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/45 A kérdező kommentje:
Félre ne érts, nem bántani akarok senkit. Mindenki azt gondol, azt visz a szervezetébe amit jónak lát. Viszont érdemben sajnos nem tudtam beszélni erről, mert megállt ott mindenki, hogy káros és vizes lesz a tüdőd. Remélem Veled másképpen lesz. (Elnézést kérek az esetlegesen előforduló szóismétlésekért, fáradtság van. :D)
nov. 28. 18:46
 18/45 anonim ***** válasza:
* baj kisfiam, hogy NEM tudjuk, melyik összetevője mit fog okozni, mert NINCS hosszútávú kutatás, még csak tanulmány sem róla.
nov. 28. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/45 anonim ***** válasza:
96%

Ha sima vízgőz lenne benne, az nem lenne cikis (persze a vízgőz is veszélyes, ha forró). A többi összetevő a kérdéses.


Ha a gyomrodba kerül, arra fel van készülve a szervezet. Ott vannak az emésztőenzimek, a bélfal nem enged át bármit, ha mérgezőt észlel, hányással próbál megszabadulni tőle.


A tüdő is fel van készülve pár dologra, az orrodban szőröcskék szűrik a levegőt, a bekerült port ki tudod köhögni. A vizet is.


Hogy a propilén-glikol ott mit okoz, meg a glicerin, vagy mit írtatok, hát a bánat tudja. Tapasztalat nemigen van. Viszont a biológiai ismereteink alapján valamennyire meg tudjuk becsülni a hatását. Nagyon valószínű, hogy a normál dohány sokkal rosszabb. Nyilván ezt 100%-ra kijelenteni nem lehet, de nagyon úgy néz ki.


Ami gáz, az valóban a környezetszennyezés, meg hogy gyerekeket céloz.

nov. 28. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/45 A kérdező kommentje:
Még mindig nem értem, hogy egészen pontosan mivel van a probléma. De szerintem te sem tudod, így lehet, hogy kár ezt a kis eszmefuttatást, vitát folytatni.
nov. 28. 18:48
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!