Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Hogy tudok így cigizni?

Hogy tudok így cigizni?

Figyelt kérdés

Szebben fogalmazva dohányozni. Szóval. Anyámék nem tudhatják meg, mert megölnek érte. Hogy tudom megszerezni a legkönnyebben? Utána hogy tudok minden jelet eltüntetni magamról? Anyám erős cigis könnyen rájönne.


16/F



dec. 1. 23:08
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
80%
Sehogy kisfiam.
dec. 1. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
34%
Ne
dec. 1. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%

Miért jönne rá attól könnyen?

Szerintem pont egy nemdohányzó szülő szúrná ki a szagról.

Én legalábbis csak banális dolgokon buktam le, mondjuk ott hagytam a polcomon a hamutálat a csikkel... 🙃

Milyen nyomot kellene eltűntetned? Ne találják meg nálad a cigit, gyújtót és kész.


De mit akarsz megszerezni? A cigit?

dec. 1. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
30%

Szerintem sehogy. Én is hasonló helyzetben voltam, de abba is hagytam mert mindig megérezték és akkor kaptam a nadrágszíjjal.

16 F

dec. 1. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
22%
2023-ban még van ilyen, hogy dohányzás? Durva.
dec. 1. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
90%
Hát ha már cigizel, akkor úgy szerzed meg, ahogy eddig. Ha anyád dohányos akkor pont nem fogja megérezni rajtad a szagot, mert teljesen hozzá van szokva az orra a saját bőréből, ruhájából hajából áradó szaghoz (anyám nem dohányzott, azonnal lebuktam, egyszer-kétszer még el lehet kenni, hogy valaki mellettem rágyújtott, na de minden nap...) Egyébként meg ha már ilyen nagyfiú vagy, hogy megy a dohányzás, akkor az esetleges lebukás miatti lebaszás elviselése is menjen, bár pont egy dohányos szülő mélyen szégyellheti magát ha nekiáll kötözködni (nem indok, hogy "látod nekem is milyen szar, nem tudok leszokni").
dec. 2. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
Már cigizel vagy most akarod kipróbálni?
dec. 2. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Még Nem Cigiztem, most akarom kipróbálni.
dec. 2. 10:51
 9/23 anonim ***** válasza:
88%
Menj a dohanybolt elé, várj, és szolitsd le az első embert aki be akar menni. Mondanod kell hogy milyen fajtát szeretnél, és közben add az árát (egy doboz 2100-2200 körül van)
dec. 2. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak ki akarod próbálni akkor elég egy szál cigi .A szabadban elszívod ,alaposan kiszellőzteted magad ...aztán ennyi.
dec. 2. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!