Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Hogy tudok így cigizni?

Hogy tudok így cigizni?

Figyelt kérdés

Szebben fogalmazva dohányozni. Szóval. Anyámék nem tudhatják meg, mert megölnek érte. Hogy tudom megszerezni a legkönnyebben? Utána hogy tudok minden jelet eltüntetni magamról? Anyám erős cigis könnyen rájönne.


16/F



dec. 1. 23:08
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Miért akarsz cigizni?
dec. 2. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
52%
Ne akard kipróbálni, hidd el, nem lesz jó vége.
dec. 2. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
50%

A dohányzás csapda, rabság, életerő csökkenést okoz (mivel nem kapsz elég oxigént).

Kell ez neked?

dec. 2. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
58%
Cigizz mert menő, titokban a ház mögött vagy menj el sétálni és utközben gyujts rá!
dec. 3. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
39%
És cigizés után fujd be magad sprével meg moss fogat. Akár a lakásba is cigizhetsz ha utána jó alaposan kiszellőztetsz!
dec. 3. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%

Nem fognak megölni érte.


Én is féltem ettől 16 évesen, és sokáig titokban cigiztem (fateromtól lopkodtam eleinte) aztán egyszer lebuktam, volt egy kis fejmosás meg vita, de aztán fater azt is mondta, hogy kb egy éve érezte rajtam, és azt mondta, hogy ha így döntöttem, akkor cigizzek nyugodtan. Sokkal jobb volt utána nyugodtan szívni, nem stresszelve hogy mikor bukok le :D Neked is ajánlom, legyél túl ezen utána jobb lesz.

dec. 3. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:
De nekem ők mondták hogy ha egyszer is cigizek megölnek
dec. 3. 19:34
 18/23 anonim ***** válasza:
Egy rohadt bagós nem veszi észre a másikon hogy büdös.
dec. 6. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Valami alternatívája nem működhet? Pl iqos, e cigi?
dec. 11. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

#17 Azért akarnak távoltartani a cigitől, mert pontosan tudják, hogy mennyire káros -egészségnek, pénztárcának egyaránt- mégsem tudnak leszokni róla. Mert az nagyon nehéz, sokkal nehezebb mint NEM elkezdeni.

1 havi cigaretta ára kb 2000x30=60 000 mostani áron. Ha rászoksz, veheted úgy, hogy ennyivel kevesebbet keresel.

A dohánytól bűzlő szájat is kevesen tartják szexinek. Az előbb-utóbb jelentkező köhécselés-krákogás elég visszataszító.

Szóval job, ha nem próbálgatod, mert nagyon hamar a rabja leszel.

dec. 12. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!