Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Füves cigi után kinek mennyi...

Füves cigi után kinek mennyi ideig tartott a deperszonalizáció/derealizáció állapot?

Figyelt kérdés
Esetleg fizikai tünetek társultak hozzá?

febr. 9. 16:27
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Az első komolyabb beszívások után kellett kb két hét mire minden normalizálódott.

Fizikai tünetek sima fűtől nem voltak sosem. Az olyanoktól van ami le van fújva szintikannával.

febr. 9. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

1es

Koszonom a válaszod.

Magától elmúlt ? Fokozatosan vagy hirtelen lett vége?

Álmatlanságod is volt esetleg napokon keresztül?

febr. 9. 17:44
 3/19 anonim ***** válasza:

Fokozatosan alakul vissza minden normálissá. Az olyan kb az első 3-4 nap a leghúzósabb. Utána 1 hét az ilyen közepes. Aztán van még kb 1 hét lecsengése a dolognak. Egyre inkább mentálisan lesz egyféle utóhatás, és néha úgy érzed valami nem teljesen normális. De a lényeg hogy ilyenkor ne ezen gondolkodj, ne lovald bele magad. Inkább pihenj, relaxálj, engedd el az emlékeket. (Bát azt nem tudom nálad mi volt.)

Nekem egyébként az első szívásaimnál volt néha ilyen, meg amikor kint voltam Németországba egy extra erős fűtől. Ezen kívül csak a szintetikus herbáltól éltem át hasonlót.

Álmatlanságom nekem nem volt, de én iszonyat jó alvó vagyok alapjáraton.

febr. 9. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

Koszonom a reszletezest.

Fű volt mint utólag kiderült nagyon erős és csak a szervezetem nem toleralta.

Ugyan olyan volt mint a többi alkalom.Azt hittem leesett a vercukrom szerintem remegett a kezem meg nagyon elvitte az agyam ettem ittam rá a probléma ott kezdődött h nem lettem jobban 20 perc múlva sem,elaudtam de másnap éreztem hogy valami nem oke mintha "beszívva" maradtam volna.... Az első napokban sűrűn gyotort pánikroham szeruseg mikor észleltem magamon hogy nem klappol valami.Ez mar 8 napja. En is nagyon jó alvó vagyok de 4 napja csak ébren forgolódom éjszaka.

febr. 9. 18:28
 5/19 anonim ***** válasza:
Ne stresszelj rajta. Egy erős fű volt az biztos, annál vannak ilyenek hogy másnap is be van szívva az ember. Ha 8 napnál vagy akkor még pár nap és visszaáll mindent a régibe. Felesleges rajta aggódni.
febr. 9. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
A pszichoaktív drogok hatása alatt teljesen más perspektívából kezded el látni a világot. Ha az addigi életedet hazugságban élted, a valóság hirtelen elkezd arcon csapkodni és nehéz feldolgozni. Ha nem vagy rá felkészülve akkor kellemetlen érzések fognak jelentkezni.
febr. 9. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

# 6

Ez inkább a pszichedelikus (hallucinogén) szereknél fordulhat elő. Akkor is csak külön feltételekkel. A fű viszont csak enyhén pszichedelikus beütésű.

A kérdező túlszívta magát egy erősebb fűvel. Ennyi.

febr. 9. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Ez szintetikussal lefújt fű volt. Idő kell, hogy teljesen normalizálódjon, de el fog múlni. Nem érdemes nagyon ráparázni, még senki sem maradt így örökre.
febr. 10. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

# 8

Nem biztos. A szintetikus cannabinoid receptor agonista szereknek jellemzően hamar elmúlik a hatás. Ez szerintem pont hogy igazi volt de brutál erős. Itthon nem jellemző az ilyen és sokan el sem tudják képzelni mit tud a Német vagy épp az igazi Holland erősebb minőség. Ezek csinálnak olyat hogy másnap is szét van szakadva az ember 😅

febr. 10. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Ez inkább a pszichedelikus (hallucinogén) szereknél fordulhat elő. Akkor is csak külön feltételekkel. A fű viszont csak enyhén pszichedelikus beütésű.


A kérdező túlszívta magát egy erősebb fűvel. Ennyi.


Akkor még nem találkoztál igazán erős fűvel, olyan szinten tudják megváltoztatni a valóságról való elképzeléseidet hogy azt sem tudod merre vagy arccal előre. Belátsz a színfalak mögé és vagy sikerül integrálnod magadba az új információkat, vagy paranoid skizofréniát okoz ami tarthat hetekig, hónapokig rosszabb esetben életed végéig. Szóval óvatosan, vagy inkább sehogy.

febr. 10. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!