Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Füves cigi után kinek mennyi...

Füves cigi után kinek mennyi ideig tartott a deperszonalizáció/derealizáció állapot?

Figyelt kérdés
Esetleg fizikai tünetek társultak hozzá?

febr. 9. 16:27
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

10-es


Szerinted mit érdemes tenni a hamarabbi javulás érdekében?

febr. 10. 22:52
 12/19 anonim ***** válasza:
Vitaminok,gyógynövények ,sport,bármilyen mozgás,olvass cikkeket beszámolókat a témáról,meditáció,légzéstechnikák,jóga stb.
febr. 10. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
faszbukon kövesd be a drogriporter-t és a daath.hu-t.
febr. 10. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

# 10 Vagy te nem találkoztál elég erős LSD-vel vagy DMT-vel. Nekem ilyenek is voltak régen írtam is róluk (én voltam a 2-es)

https://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__egyeb-kerdesek__102..

Mindegy több évtizede szívok és próbáltam a hallucinogéneket is (meg megszámlálhatatlan drogot) és vannak erős füvek de egyiktől se éred el a nirvánát mint a pszichedelikus szerektől :D

febr. 11. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Viszont 12-nek igaza van kérdező. Ha pl meditációt gyakorolsz rá azzal előbb helyrejössz, mert segít elengedni az egészen való kattogást.
febr. 11. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
77%

Én a 8-as voltam. Továbbra is fenntartom a véleményemet arról, hogy ez szintetikus cucc volt. 2003 óta füvezek szóval van tapasztalatom. A szintetikus cannabinoidok sokkal erősebben kötődnek a cb1 receptorokhoz mint a thc. Akár 100-szor erősebb is lehet. A legbrutálabb fű a világon olyan 25-27% thc-t tartalmaz, de ilyenhez itthon nem jutsz hozzá sehol és ezek is messze elmaradnak hatáserősségben a szintetikus cannabionidoktól. Igaz, hogy elég gyorsan lemegy a hatás de mivel rendes fűre van fújva a thc “továbbviszi” a kiváltott állapotot (parát, zavarodottságot, stb). Egy ilyen élmény erősen tud hatni a pszichére és hetekig vagy akár hónapokig tarthat egy ilyen pszichés epizód, de idővel elmúlik. Ez normál mentális állapotú embereknél is megtörténik és nem összekeverendő állapot azzal amikor az amúgy is paranoid skizofréniával küzdő ember állapota rosszabbodik valamilyen tudatmódosítótól.

Szerintem a kérdezőnek a legnagyobb segítség ha tudatosítja magában azt a tényt, hogy nem fog így maradni, sokán átéltünk már ilyet és mindannyiunknak elmúlt idővel magától. Illetve érdemes lekötni a figyelmét más dolgokkal, nem magára figyeljen ebben a nehéz időszakban.

febr. 11. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

#16

És büszke vagy rà, hogy 11 éve drogos vagy?😃

Ez valami elismerésre méltó?

Én àltalaban nem szoktam ítèlkezni, mindenki azt csinál, amit akar, de hogy még itt meg is villogtassa meg majdnem ki keri magának a dolgokat, mert ő szakértő...hiszen 2003 óta füvezek..

Hàt ez nem semmi

febr. 22. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
ajajjj gyerekek én 21 éve szívok . Naaaa? én vagyok idáig a nr1 :D
febr. 23. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
elmúlt már kérdező gondolom. Ne szórakozz a fűvel megy más drogookal se. nem neked valók.
febr. 23. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!