Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Heti egy-két füves cigi...

Heti egy-két füves cigi ártalmas e?

Figyelt kérdés
2010. nov. 1. 23:11
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
2010. nov. 3. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim válasza:
Hilyába 2x kérosabb mint 1 szé cigi, ebbol kozelsem szivsz el annyit..
2010. nov. 3. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
6%

Heti 1-2? Nem.

Aztán heti 3-4? Nem.

Aztán heti 6-7? Talán.

Aztán napi 1-2? Elég valószínű.

Aztán fél év múlva a heroin? Biztos.


Bocs, csak végigjártam ezt az utat (külső szemlélőként) egy ismerősömmel... Heti 1-2 cigi nem árt. A függőség, a pszichikai függőség (ami talán rosszabb is tud lenni, mint a fizikális) viszont árt. Mert egy idő után a fű már nem elég. Lehet, hogy nem fél év, hanem 10 év... de ha kemény drogokkal zárul az út, akkor tök mindegy, milyen hosszú is volt, nem?

2010. nov. 3. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 A kérdező kommentje:
Lol én már mindent megjártam de ez lényegtelen...most itt agyok ,hogy heti egy két cigi és higgyétek el mindent láttam már...
2010. nov. 3. 23:32
 15/29 anonim ***** válasza:
Ha mindent láttál volna, nem tetted volna fel ezt a kérdést. Ebben 100%ig biztos vagyok.
2010. nov. 4. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
2010. nov. 4. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
90%

A kapudrog elméletet hangoztatni a legnyomorékabb dolog szerintem, amit a fű témában fel lehet hozni.


Az előző válaszoló linkjére pedig nem is tudom, hogy mit mondjak. Hogy lehet Csernust komolyan venni?:'D

"Az egy szerencsétlen kidobott celeb." / (L) /

2010. nov. 4. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:

"Heti 1-2? Nem.

Aztán heti 3-4? Nem.

Aztán heti 6-7? Talán.

Aztán napi 1-2? Elég valószínű.

Aztán fél év múlva a heroin? Biztos.


Bocs, csak végigjártam ezt az utat (külső szemlélőként) egy ismerősömmel... Heti 1-2 cigi nem árt. A függőség, a pszichikai függőség (ami talán rosszabb is tud lenni, mint a fizikális) viszont árt. Mert egy idő után a fű már nem elég. Lehet, hogy nem fél év, hanem 10 év... de ha kemény drogokkal zárul az út, akkor tök mindegy, milyen hosszú is volt, nem?"



de akor ennyi erővel a cigit és a piát is be kéne tiltani.


am meg ez nem feltétlenül igaz, minden dologban vannak emberek akik túlzűsokba esnek, így a fűnél is, de attól még ez nem törvényszerű és gyakori.

2010. nov. 4. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:

Jaj, egy valamit kihagytam...

Miért írja oda minden füves kérdéshez valami holdkóros *******, hogy a pszichikai függőség rosszabb mint a fizikai? Mert ez egyszerűen hazugság.

2010. nov. 4. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:

El fogsz kárhozni.

Amúgy tegyük föl, hogy ezek a drogellenes emberkék semmilyen szertől, növénytől nem függenek. Alkoholizálni is csak mértékkel szoktak. Azaz telejsen függőség menteseknek hiszik magukat.

Holott minden embernek van függősége. Net, játék, társ, telefonálgatás, vásárlás, gyógyszer és még sorolhatnám.

Én szintén mentális betegségemet (ismeretlen eredetű szorongás, és rekurrens depresszió) tartom kordában vele. Sokáig xanax-rivotril-hangulat javítókat szedtemm, szedettek velem. Most már lassan 1 éve rendszeresen szívok, heti 2-3 alkalommal, és a szezonálisan visszatérő depressziómnak nyoma sincs, a pénztárcám is jobban érzi magát, és a folytonos szorongás szinte teljesen elmúlt. A pszichiáternél már vagy fél éve nem voltam. ...

Sztem a gyógyszerek sokkal többet ártanak, a kátrány, meg egyéb égéstermékek úgyis bekerülnek a szervezetbe, ha az ember nem szív semmit. Innen meg már csak a genetika dönti el, hogy jó lapot húztunk-e és tüdőrákosak leszünk, vagy sem.

2010. nov. 5. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!