Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Heti egy-két füves cigi...

Heti egy-két füves cigi ártalmas e?

Figyelt kérdés
2010. nov. 1. 23:11
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:

Oké... én jöttem a kapudrog elmélettel.

Mint már említettem, én ezt láttam a saját két pici szememmel. Aláírom, hogy ez FŐKÉNT személy függő.


20:05 : DE igen, a pszichikai ezerszer rosszabb. A fizikai "gyógyítható", viszont az egykori pszichikai függőt akár 10 év tisztaság után is 5 perc alatt vissza lehet rántani.


11:48 : A Te eseted azért egészen más, Te "gyógyhatású készítmény" gyanánt használod, és több kutatás bizonyítja, hogy a THC enyhíti és sok esetben teljesen meg is szünteti a depressziót és sok más mentális problémát (míg van, amit felerősít, de most nem erről van szó).


Tudtam, hogy ez lesz, én csak egy akartam lenni az ellentáborból.


Ugyanakkor: Nem vagyok fű ellenes (sőt, láss csodát, néha-néha én is szívok), ezen felül dohányzom és igen, inni is szoktam. Csupán arra akartam felhívni a figyelmet, hogy van egy olyan határ, ami felett kapudrog (mint ahogyan sok minden más is).


Szintén 11:48-nak:

Egyértelműen sokkal hatásosabb, olcsóbb, és hosszú távon sokkal kevésbé káros, mint a xanax-rivo-hangulatjavító trió. De gondolom, a Kérdező esetében nem orvosi az ok :)


Summa summárum, azt az állításomat, miszerint van egy szint, ami fölött kapudrog, valamint azt, hogy egy gyengébb személyiségű embernél ez akár a heti 1-2 alkalom is lehet, továbbra is fenntartom.

2010. nov. 5. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:

Csak, hogy mindenkinek jó legyen:

Ültess otthon annyit, hogy ha elkap a rendőr simán rámondhasd hogy magadnak kellett (tartsd is be azt hogy magadnak, aasszem 3 vagy 5 db növény ivartól függetlenül és akkor nem lehet komoly baj) Pénzbírság meghurcolás esetleg felfüggesztett de az "semmi". Ez nem kerül bele az erkölcsibe ált. Esetleg a felfüggesztett addig amig tart. De utána törlődik. Tehát ha kapsz 1év felfüggesztett akkor "csak" abban az évben lehetsz bajban az erkölcsivel.


És süss belőle sütit!


Így nem szívsz, tudod pontosan, hogy milyen körülmények között nőtt, mivel (nem) lett permetezve, és nem szórsz rá kvarchomokot, h átk*rd magad a grammérlegen.


NAmsot itt hol vannak a hibák? Anyu konyhájában nem kezdesz el füvet pirítani vajon/margarinon.

Anyu lakásában nem fogsz átalakítani egy szekrényt lámpásra. És még pár dolog.

Valamint ha mondjuk egy albit alakítasz át akkor kb vendégség bérlőtárs stb kizárva.


Így lehetne a legnormálisabb a dolog. Igaz így nem két slukk után kezdi el adni hanem egy félgrammos süti mondjuk egy óra múlva jön át nagyon.


Ha valakinek fontos lenne a "smokerek" egészsége akkor hagyná, hogy így csinálják.

DE így se a galléros maffiának, se a fekete maffiának nincs belőle haszna és még társadalmi vitát megosztást sem lehetne eredményezni vele ilyen mértékben, mint ahogy most teszik.


Az egyénnek és a társadalomnak hasznosabb lenne. A gazdáinknak nem.

Jóreggelt. Ez az igazság.


Ja és ha esetleg elkapnak akkor be ne valld a teljes múltadat.


Ha találnak a lakásodban 20 at és más nyom/bizonyíték nem utal többre akkor most szedted le azt a 20 at annyi lett meg azért van a vizeletedben, emrt elszívtál msot 1 spanglit. Életedben először.


Persze meg fognak pukkadna a rohadt tetvek, de ha tényleg ennyi bizonyíték van akkor nem fognak tudni veled mit kezdeni. Amig gyanusított vagy vallomást se vagy köteles tenni. Hiába jönnek a szar szöveggel, hogy elrontod az éééleted. Amúgy ha ilyenbe vágnál amit javaslok is meg nem is, akkor legyen előre egy ügyvéded.

Az ebből él nem fog elpirulni és asszem a jogi tanács még ingyenes is.

Ha én ezeket a lépéseket megtettem volna, akkor most nem lett volna lálváriám (mer volt) és több lenne egy két hajszállal, meg 100.000 ronggyal amit az ügyvédre költöttem.


Azt pedig szigorúan visszautasítom, hogy magamnak csináltam (tudom hogy ez pszichológia de az sem érdekel)

Én soha az életbe nem bántottam senkit, nem loptam nem csináltam magamnak semmi rosszat, arról meg nem én tehetek, hogy a könyvben amit valakik megírtak, a birkák meg elhitték, az van, hogy a füvesekkel így kell bánni.


LEAVE US ALONE! (assh*les)

Fcuk Tha Police


És csak ismételni tudom, hogy ez az IGAZSÁG (nem csak az enyém szerencsére vagyunk vagy 100.000-en Mo.-n és ez a szám úgyis csak nőni fog)

2010. nov. 7. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
16%

Csak az életedet veszi el.. A rabja leszel, mindennap azt akarod hogy eljöjjön az a nap amikor végre újra elszállhatsz. Aztán egyre többet és többet akarsz. Heti 3-4... aztán minden nap. Aztán reggel délben este is.. Kipróbálni megéri, de tudni kell hol a határ, annál az egynél meg kell állni. Mert különben: " Van hogy megszáll minket, beférkőzik elménkbe és belülről emészti fel azt, de ha nincs velünk kínzó fájdalom gyötör, mert akaratunkon kívül a részünkké vált..."

16/L

2010. nov. 7. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:

életfilozófia kérdése...

én azt mondom minden megöl. bármi más van ilyen káros, van ilyen veszélyes, sőt! de tudjátok mit? aláírom... vannak káros hatásai a fűnek.. de én azt mondom : tudni kell stílusosan meghalni :P nem is feltétlenül gyorsabban mint egy átlagember... de boldogabban.

2010. nov. 9. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
100%
De a fűtől nem lehet meghalni.:D
2010. nov. 9. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
ezek szerint nem figyeltél már az első mondatomra sem... vagy nagyon szar a humorérzéked -.-
2010. nov. 10. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
0%
Nekem például, előhozta a mentális betegségem...
2010. nov. 10. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó, nem szép dolog hazudni.:)
2010. nov. 10. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Alacson thc es et kell
2020. szept. 6. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!