Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Ezt nem értem! Azt mondtátok...

Ezt nem értem! Azt mondtátok nincs komoly károsító hatása a hosszútávú füvezésnek. Akkor mitől néz ki ilyen pocsékul az öcsém?

Figyelt kérdés

Lefogyott, és szerintem egyre gyakrabban füvezik. A szeme körül sötét karikák, és úgy néz ki, mintha beteg lenne.

Lehet, hogy ezt csak olyanok mondták, akik szintén aktív füvezők, és nincsenek is tudatában annak, hogy közben totál mások lettek? kb. 1 éve kérdeztem rá itt, és a zöme úgy válaszolt, hogy ez nem okoz függőséget!


2010. nov. 8. 11:02
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
Ajánlom a figyelmedbe a tabu című műsor, drogok című epizódját, elég sokat foglalkoznak benne a fűvel.Nat geo-n szokott lenni.
2010. nov. 10. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
Utolsó előtti vagyok, a "mér" helyett "már"-t akartam írni, csak félresikeredett.
2010. nov. 10. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
7%
Kamu a kérdés!
2010. nov. 10. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 A kérdező kommentje:

Nem kamu a kérdés. Csak nagyjából értettem egyet azzal a bizonyos válaszadóval. És a helyzet az, hogy elakarom hinni, hogy ettől nem lesz hosszútávon problémája belőle.

Pillanatnyilag viszont ez nem így tűnik. Egyszerűen elviselhetetlen, mindig ingerlékeny, ideges, és úgy érzi, hogy az egész világ ellene van. Egyszerűen nem tudom mihez kezdjek vele!

2010. nov. 12. 09:36
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!