Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Ezt nem értem! Azt mondtátok...

Ezt nem értem! Azt mondtátok nincs komoly károsító hatása a hosszútávú füvezésnek. Akkor mitől néz ki ilyen pocsékul az öcsém?

Figyelt kérdés

Lefogyott, és szerintem egyre gyakrabban füvezik. A szeme körül sötét karikák, és úgy néz ki, mintha beteg lenne.

Lehet, hogy ezt csak olyanok mondták, akik szintén aktív füvezők, és nincsenek is tudatában annak, hogy közben totál mások lettek? kb. 1 éve kérdeztem rá itt, és a zöme úgy válaszolt, hogy ez nem okoz függőséget!


2010. nov. 8. 11:02
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
58%
14:38: végre egy értelmes válasz, ment is a zöld kezecske.Én nem tudtam ilyen szépen megfogalmazni, de egyről beszélünk.
2010. nov. 9. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
Csak nem teljesen van így a biológiai része...
2010. nov. 9. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim válasza:
93%

Ahha, persze, mert a receptor meg a hipi hopi hapapa...

Haverom dettó ugyan ez, és tuti h nem szed semmilyen kokaint meg semmi ilyesmi szart.

Annyiban igaza van, h ő is mikor leállt kb. egy 2 hét után elég jól helyrerázódott,de a memóriája még mindig nem az igazi, meg szerintem már nem is lesz.

2010. nov. 9. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
21%

Ki mondott ilyen hülyeséget?

Nem véletlenül illegális, mi a francnak kell szívni?

Öcséddel csinálj valamit, mert (már bocs, de) az ilyenekből lesznek az öngyilkosok.

ÉS a fű rombolja az agyat.

2010. nov. 9. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
18%

Öngyilkos?! Fűtől??

ROMBOLJA?

:D:D:D

NO COMMENT... XDXDXDXD

2010. nov. 9. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Első lépesként linkeltem neki a válaszaitok közül, mert személyesen nem tudok vele beszélni róla. Aztán majd meglátjuk...
2010. nov. 10. 12:36
 27/34 anonim ***** válasza:
Gondolom, nem a normális válaszokat linkelted.
2010. nov. 10. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
40%

Tőlünk nyugatra SZINTE mindenhol eltűrik a marihuána fogyasztást.Van ahol gyógyszerként használják. Rákos betegeknek, AIDS-eseknek adják mert étvágyserkentő hatása van, megszünteti az alvászavarokat, jókedvre derít:).A random füvesek pedig semmit se ártanak. Leülnek elszivnak pár cigit, kajálgatnak dumálnak aztán hazamennek.Ez kinek káros? Kit zavar? Az államnak ez miért fáj? Orvosi bizonyítékok vannak rá, hogy nem károsabb az alkoholnál, sőt! Az alkohol egy keménydrog ami viszont igenis fizikai függőséget alakít ki. Az átlag részeg ember undoritó, büdös, és agresszív.

Minden fejletebb országban józan drogpolitika van. Itt meg még mindig a régi szöveg megy hogy a füvesek narkósok, és a föld alatti drogbarlangban szívnak egész nap és úgy néznek ki mint egy félholt+ ha nemtudják beszerezni a "napi adagot" akkor kirabolnak valakit. Túl kéne lépni már ezen az országnak:).

Egy olyan embert nem lehet mondani aki a marihuána miatt halt meg.Egy sincs!Az alkohol és a más legál drogok viszont tizedelik a népességet. Miért az a drog legális ami kemény függőséget alakít ki, és miért félünk attól ami még senkit sem ölt meg?:)

2010. nov. 10. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 A kérdező kommentje:

Mindkettőből linkeltem, hogy tudja, a jó oldalát is ismerem, nem csak a drogos vagy és menj drogelvonóra kezdetűt.

Utsóval egyetértek, nagyjából.

2010. nov. 10. 15:29
 30/34 anonim ***** válasza:

De ha egyetértesz vele, akkor miért hiszed azt, hogy a fűtől le lehet fogyni, meg karikás lehet az ember szeme?

Vagy mér nem hiszed azt?:)

2010. nov. 10. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!