Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Cigiről való leszokás:mivel...

Cigiről való leszokás:mivel lehetne helyettesíteni a cigarettát, magát a folyamatot, hogy van valami az ember szájában, amiért oda kell nyúlni?

Figyelt kérdés
2011. febr. 5. 12:46
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Az elektromos cigi jó cucc, csak ne azt vegyed amit hirdetett, nagy csalódás lenne :(.

( Nagyon sokat végigpróbáltam, nem vagyok kereskedő, se gyártó csak nem akarom hogy sok pénzt kiszórj te is vacak ecigikre)

HA mondasz egy összeget amit rászánsz akkor tudok javasolni olyan ecigit amiben nem lesz csalódás.

( Alap cirka 15 ezer , jó 25-30 ezer , tuti 50-60-ezer)

A kezdőkészlet, majdnem mindegyikben van annyi lötty hogy 50-60 doboz cigit el tudsz szívni ( ami most egy 600 huf átlagárral számolva 30-36-ezer forint) szóval máris nem olyan sok.

Egyéb tanácsért kérlek majd gyere fel fórumra.

[link]

vagy

2011. febr. 6. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

regisztráltam fórumon,de nem nagyon tudom merre induljak.

a "jó" kategória megfelelne.tipp,hogy hol rendeljek?

2011. febr. 6. 13:13
 13/13 anonim ***** válasza:
Nézd, ott a fórumon elég sokfélét szívnak, segítek én is eligazodni, de ennyi pénzből elég kellemes készletet lehet venni.
2011. febr. 6. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!