Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Hany eves korotokban kezdtetek...

Hany eves korotokban kezdtetek el cigizni?

Figyelt kérdés
2009. febr. 21. 22:55
1 2 3 4 5 6
 11/55 anonim ***** válasza:
95%

Az anyukam tudorakban halt meg ,51eves volt csak.Sajnos,nagyon sokat cigizett,es rengeteg kavet ivott.Az apum most haldoklik/rakos/rengeteget cigizik o is.A statisztika szerint 85%-ban a cigi a hibas a rak kialakulasa miatt!!!

Hala Istennek en soha nem cigiztem,es nem is szeretnem elkezdeni.De egy pelda:a parom 13ev dohanyzas utan egyik-naprol a masikra abbahagyta a dohanyzast,azota sem cigizek/sok eve mar/.O mondta:akarat kerdese a leszokas!

TOLETEK FUGG AZ ELETETEK!!!!!!!!

SOK sikert a leszokashoz!!!

2009. febr. 23. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/55 anonim ***** válasza:
100%
Bocsanat:/azota sem cigizik/sok eve mar/.
2009. febr. 23. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/55 anonim ***** válasza:
52%

Statisztika szerint a tüdörákban elhunytak 95%-a anyatejet ivott élete első évében. Az anyatej rákot okoz.

Ennyit a statisztikádról,mert az a 85%-nyi dohányos az autót vezetett, ivott, evett zsíros ételt, idegeskedett, sokat napozott, keveset aludt, és még sorolhatnám.

2009. febr. 23. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/55 anonim ***** válasza:
71%
Tisztelt elozo valasz iro!Azt akarod ezzel mondani,hogy az anyatej karosabb mint a dohanyzas???Hat,nem vagyunk egyformak,en inkabb adtam a fiamnak anyatejet inni,mint cigit a szajaba!De a tudorakosak/szegenyek!/,nem hiszem hogy biztatnanak Teged arra,hogy minnel tobb cigit fustolj el eletedben!De, lehet hogy tevedek...
2009. febr. 23. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/55 anonim ***** válasza:
81%
Apropo,az hogy mennyibe kerul egy doboz cigaretta,mar ne is beszeljunk...
2009. febr. 23. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/55 anonim ***** válasza:
89%
Utolsó előtti vagyok. Nem ezzel azt akarom mondani, hogy mennyit ér egy statisztika és ,hogy mint nevezünk előfordulási tényezőnek.
2009. febr. 23. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/55 anonim ***** válasza:
80%

15 évesen gyújtottam rá először, de rászokni még szerintem most sem vagyok. :D (ez 6 éve volt) Úgy értem hogy le tudnám tenni, de még nem akarom. Tudom, hogy mennyit ártok vele a szervezetemnek, de annyi minden más is árt, hogy már "mindegy" (szmog, tartósítószerek, stb.), meg ezt legalább élvezem. :D


És teljes mértékben egyetértek azzal a válaszolóval, aki a statisztika "megbízhatatlanságáról" beszélt. A statisztika NEM ad valós képet, csak egy megközelítőt...

És kérdezem én: téged már megkérdeztek akármilyen témában, csak azért, hogy statisztikailag feldolgozzák a válaszodat? Nem (valószínű), akkor meg miért hisz mindenki a statisztikáknak? :D:D:D

2009. febr. 24. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/55 anonim ***** válasza:
87%

Nem hisz mindenki,de azert van igazsag alapja,foleg ha az orvos az anyukad halala utan a szemedbe mondja,nagy valoszinuseg szerint a tudorakot a cigaretta elohozta-es felgyorsitotta a folyamatot!En a te helyedben nem lennek buszke ra hogy mar 15evesen budos,cigirud fustolgott a kezedben,hidd el attol hogy cigizel meg nem leszel felnott/nagylany/!Es ugyan mondd mar meg milyen elvezetet nyujt a cigi?????????????????

Evek mulva,ha rendszeresen bagozol,tonkreteszed az IDEGRENDSZEREDET,ha babat akarsz vmikor/gondolkoztal mar mi lesz?/Biztosan nem,mert most ELVEZED,es csak ez fontos!!!Sajnos,azok akik mar abbahagyjak a dohanyzast,x-evek utan,altalaban TUL KESO!!!Nem art gondolkozni idonkent!!!Egy eletunk van,es miert rosszabbitjuk/roviditjuk keszakarva,amikor olyan sok mas is van az eletben ami miatt lenyegesen megnott a halalozasi arany!!!!!!!!!!!!Nem adok tanacsot senkinek,mindenki maga dont az elete felol!!!

Csak ennyit szerettem volna leirni,koszonom.

2009. febr. 25. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/55 anonim ***** válasza:
76%

Utolsó válaszoló!!! És neked milyen élvezetet nyújt olyan kérdésre válaszolni, amire nem tudod a választ? A másik, hogy szülni sosem fogok, mert az anatómiailag lehetetlen... :P Harmadrészt meg minek éljek bezárva egy üvegkalitkában, minden káros anyagtól (ami kb már az életet jelenti, mert lassan minden káros) elzárva, csak hogy élhessek 100 évig?


Ki így fogja fel, ki úgy... Ennyi, emiatt egyik sem kevesebb/több a másiknál... Nem kell kioktatni azt aki cigizik. És még valamit! Akik pampognak a dohányzás ártalmasságáról, hetente hányszor esznek McDonald's-os kaját??? :D XD


(utolsó előtti)

2009. febr. 25. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/55 anonim ***** válasza:
89%
Kedves utolsó előtti, tőled idéznék: "ajnos,azok akik mar abbahagyjak a dohanyzast,x-evek utan,altalaban TUL KESO!!!"- akkor én aki már 5 éve dohányzom le se tegyem? Sőt lőjem is egyenesen főbe magam, mert bármelyik pillanatban meghalhatok. Ennyi erővel az aki egyszer rágyújt már halott ember, ezt magad sem gondolhatod komolyan.
2009. febr. 25. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!