Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Hany eves korotokban kezdtetek...

Hany eves korotokban kezdtetek el cigizni?

Figyelt kérdés
2009. febr. 21. 22:55
1 2 3 4 5 6
 21/55 anonim ***** válasza:
100%

12 éves voltam és 19 éves koromig dohányoztam, nagyon megbántam, elsősorban az egészségem miatt, másodsorban azt a pénzt amit cigire költöttem sokkal értelmesebb dolgokra költhettem volna.

Le kell szokni, nagyon káros. Egy rokonom meghalt miatta tüdőrákban.

2009. febr. 26. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/55 anonim ***** válasza:
84%
Annak aki már rá van szokva a dohányzásra a cigi az élete részéve vált. Nem olyan egyszerű dolog, hogy egyik napról a másikra csak úgy letegye a cigit és többet ne gyújtson rá. Szerintem ez olyan dolog mintha egy nem dohányzó embernek azt mondanák, hogy soha többet ne egye a kedvenc ételét vagy ne igya a kedvenc italát. A dohányosoknak kb ennyit jelent a cigi. Teljesen be épül a mindennapokba.
2009. febr. 26. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/55 anonim ***** válasza:
89%
23. Most 24 vagyok, én 4-5 doboz után átnyergeltem pipára, és azt is csak heti pár alkalommal szívom, és nem tüdőzöm soha le. Azért szoktam át, mert ez így csak a szájüreget, max. a gégét károsítja, és a pipadohányok közt akadnak nagyon jóízűek is. Tudom, hogy száj és gégerákom lehet így is:S Sajnos ez benne van a pakliban minden dohányosnál.:(
2009. febr. 27. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/55 anonim ***** válasza:
86%
En 7 evesen probaltam ki eloszor , igaz , hogy csak egy slukkot huztam es nem vettem le azt se tudtam , hogy mit jelent aztan 12 evesen kb harom honapig cigiztunk egyik osztalytarsammal aztan abbamaradt , ezt kovetoen csak alkalmankent cigiztem , ha bulizni vagy kirandulni mentunk stb, most 21 vagyok es az utobbi honapba minden nap szivok de most is ugy vagyok vele , hogy ha akarok ra se gondolok, szoval nem erzem , ugy , hogy raszoktam volna , ha ossze kene szamoljam , hogy hanyszor mondtak azt , hogy raszokok a cigire jajaj holnapi szamolhatnam , egyszeruen van , hogy 3 honapig eszembe se jut , hogy cigi is van a vilagon.
2009. febr. 28. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/55 anonim válasza:
100%
14 éves vagyok, és nem dohányzom, de sok cigs barátom van. Egyikük kb. 9 évesen kezdte. Ez van, amikor a "nagyfiúk" befolyásolják a kisebbeket. Azóta is szívja. Nme fog leszokni, tudom. Mondhatjátok, hogy 14 kislány ne ossza az észt, de én minden cigiznek azt tudom modani, hogy lehet, hogy nem érdekel, hogy rövidíted az életed, és igaz, a saját dolgod, de legalább gondolnál azokra, akik szeretnek. És most nem arra gondolok, hogy ők is szívják a füstöt.
2009. márc. 1. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/55 anonim ***** válasza:
82%
Remélem te is gondolsz anyukádra és a leendő gyerekeidre, ha alkoholt iszol, mcdonaldsban kajálsz, kólát és egyéb cukrozott üdítőt iszol, csokit eszel, stresszeled magad, minden egyes nap mikor nem ettél gyümölcsöt, zöldséget, nem tornáztál, autók között járkáltál... és még sorolhatnám
2009. márc. 1. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/55 anonim ***** válasza:
88%

5. osztályban volt a legelső szál. akkor úgy 3 hónapig kitartott 1 doboz,szóval nem olyan aktívan szívtam.. aztán "leszoktam". most 9. osztályos vagyok, és 2008. okt. 31. óta aktívan szívom.. [akkor szakított velem a barátom, és nagyon kibuktam..]

leszokóban vagyok.. csak sajnos mindig úgy van, hogy azt mondom "na ez az utolsó doboz, többet nem fogok venni."

de nem sikerül.... talán majd most ... :D 15/L

2009. márc. 1. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/55 anonim válasza:
11%
0! Anyám már a terhessége alatt is szívta. Most 14 vagyok, 11 évesen próbáltam ki a barátaimmal. Ők azóta aktívan, és passzívan dohányzom.:(
2009. márc. 7. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/55 anonim ***** válasza:
100%
13 éves voltam. Most 34 vagyok, és pár hónapja hagytam abba :)
2009. márc. 10. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/55 anonim ***** válasza:
16%
15 vok ,14 évesen utáltam a cigifüstöt,fullattam tőle,aztán egyszer suliban kripóbáltam,cigiztem ugy 3hónapot,"leszoktam" és már nem szar a cigifüst ;)
2009. márc. 11. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!