Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Miért szeretsz cigizni? Mit...

Miért szeretsz cigizni? Mit jelent neked ez?

Figyelt kérdés

A kérdés szerintem magáért beszél


ha lehet, akkor kort, nemet is írjatok, meg hogy mióta cigiztek... :D


mi a véleményed a cigizésről? volt miatta valami negatív élményed? (pl valami hosszú filmet nem bírtál végigülni vagy valami hasonló...) mennyit szívsz naponta? mit szeretsz benne?


köszi


2011. máj. 24. 21:41
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Én 24 éves vagyok és lány.

Nehéz lenne belőni, hogy mióta cigizem, mert kocadohányos voltam nagyon sokáig (koncerten, buliban, iszogatás mellé szivtam cigit, egyébként nem) ezt nagyjából 19-20 éves koromban kezdtem. persze gimiben is elpöfékeltem pár szálat de nagyon elvétve, tehát azt nem hivnám még még konkrét dohányzásnak.

Aztán kb. 1 éve már a mindennapjaim része is és sajnos ha van rá keret, egy nap akár egy egész dobozzal is elszivok...

Az a durva, hogy szinte észrevétlenül szivtam egyre többször és egyre többet, aztán rájöttem, hogy basszus, "dohányos" vagyok.

Amúgy az utóbbi egy évben sok dolog történt, ami elég rosszul érintett, tehát valószinűleg a stressz miatt kezdődött az egész, de azóta szivom ha ideges vagyok, ha unatkozom, vagy csak szimplán kedvtelésből.

Nincs jobb, mint reggel a kávé mellé elszivni egy szálat, vagy egy jó zene közben, vagy akár csak kiülni a kertbe és úgy.

Az a rossz, hogy az utóbbi időben azt is észrevettem, hogy feldúlt leszek, ha nincs cigim (például most is két-három napig nem volt és már alig vártam, hogy "hozzájussak").

Úgy vagyok vele, hogy ha majd babát várok, leteszem, addig meg élvezem.

L/24

2011. máj. 25. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
89%
15/F, napi 2-3 szálat szívok, inkább az élvezet meg a hangulat kedvéért. De le fogom tenni mert értelmetlen, megveszem drágán az egészségem romoblását. Egyébként meg piros marlborot szívok.
2011. máj. 25. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

- Miért szeretsz cigizni?


Őszintén?? Megszokásért, a rutin mozdulatokért, szertartásért.. semmi másért, amúgy utálom hogy állandóan büdös vagyok a füsttől, megszédülök a cigitől néha, meg néha köhögök is 1 kicsit..


- Mit jelent neked ez?


Szerintem fentebb leírtam, 2 hónapig egyébként nem dohányoztam, összevesztünk barátnőmmel, és újból rágyujtottam.. és az a k*rva 1 szál nem kellett volna!!!

Azóta 2-3 napnál nem birtam tovább, az a 2 hónapom viszont kegyetlen volt! Majd megőrültem a cigiért. Ez van!


23/F

2011. máj. 26. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Nem tudom megmagyarázni, egyszerűen szeretek dohányozni.

3 éve dohányzom, kb. napi 10 szálat.

Nekem jól esik, az ízét is szeretem.

Ha zaklatott vagyok, elszívok egy szálat, és közben megnyugszom, rendezem a gondolataimat.

Szeretem a cigit, na!

2011. máj. 26. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
9%
Hetente 1-et szívok, de ha tehetném , naponta 2 dobozzal szívnék. Nagyoon szeretem, hogy lenyugtat, le is tüdőzöm. ISTENI
2011. jún. 6. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
hmm, letüdőzöd, te már kemény vagy, mintha egy 12 évest hallanék
2011. jún. 6. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim válasza:
0%
Miért gyilkoljátok magatokat??,
2011. jún. 24. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
mert nyugtat.menő.és ha van időd és unatkozol jó dolog rágyújtani
2015. febr. 14. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
(:
2023. jún. 22. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!