Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » A vízipipa mennyire káros?

Ledzep kérdése:

A vízipipa mennyire káros?

Figyelt kérdés

igaz hogy megszűri a káros anyagokat a víz?

igazából több orvost kérdeztem, de volt aki aztmondta hogy károsabb mint bármi, volt aki meg azt állította hogy ez a leggyengeébb

kezdőnek elég egy 28 centis pipa 4500ft-ért?

egerben hol juthatok esetleg hozzá?


2011. jún. 7. 00:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Hali!

Vízipipát itt érdemes venni:

[link]

Károsságát illetően egy korábbi kérdésnél már leírtam:

http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__dohanyzas__1828555-m..


A válasz írója 81%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: 05-25 12:00

2011. jún. 7. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

a víz nem szűr,max. a feljövő széndarabkákon,illetve az esetlegesen elszenesedett dohányt,a víz a "füstöt" adja!

Attól van gőz,amit a glicerin miatt vissza tudsz fújni!

2011. jún. 7. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

kiegészítve az előző válaszom!

szerintem ez a dohányzás legegészségesebb formája,és kezdésnek szerintem megéri!

2011. jún. 7. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
hát én sokallom 28 centiér a 4,5 k-t sultancwenterben 26 centiset kapsz 3,5 k-ért és azis tök jó, de amúgy jó kezdésnek és szerintem a káros anyagok kb annyi benne hogy kihugyozod és ha elmegy melletted 6 autó az károsabb mint egy tömés pipa...
2011. jún. 7. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

köszi

de én ennél maradok, nem megyek tovább

2011. jún. 7. 21:35
 6/14 OpenYourMind válasza:
100%
Rakjál bele egy kis zöldet az feldobja :D Egyébként a vizipipa egyáltalán nem káros ;)
2011. jún. 7. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

"szerintem ez a dohányzás legegészségesebb formája,és kezdésnek szerintem megéri!"


Én inkább úgy mondanám, hogy a dohányzás legkevésbé egészségtelen formája.

2011. jún. 8. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
A víz egyáltalán nem szűr meg semmit...azért mondják a pipára, hogy nem kéros, mert nincs benne kátrány. De a kátrányt pótolja az a 10szeres mérgező szén-monoxid mennyiség, ami a tüdődbe jutva eléldegél kb. egy hétig, és fincsi tüdőrákot kaphatsz tőle:):)
2011. jún. 8. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

20:00-s nak:


A víz igen is sokat számít. Ha ugyan azzal a vízzel pipázol 2-3 alkalommal, elsárgul. Rengeteg minden megmarad a vízben.

2011. jún. 8. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Most volt a sulinkban a dohányzásról ilyen előadás és ugye bejött a képbe a vízipipa is, tudjátok, van a szén-monoxid mérő műszer,amit meg kell fújni. Egyik osztálytársam megfőjta, az 80-at mutatott ( a norm. érték 1-3 közé esik) pedig nem cigizik. Előtte 3 nappal vízipipáztak és még akkoris annyi szén-monoxid volt a tüdejében...aki elszív egy szál cigit kb. 30 perccel a mérés előtt annak 10...gondoljatok bele.
2011. jún. 8. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!