Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » A "fű", mint drog, milyen...

A "fű", mint drog, milyen káros mellékhatásokkal jár?

Figyelt kérdés
ki szeretném próbálni, de először mindent tudni szeretnék róla.
2009. ápr. 28. 13:50
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
84%
én is így voltam! mindent tudni szeretnél ? Itt van minden ami érdekel! [link] én már több éve szívok(ha van)! ha nem jutok fűhöz, nem érzek elvonási tünetet, csak olyasmi érzés van rajtam, minta amikor az ember megenne egy csokit! mióta szívok javultak a jegyeim, 2-3 ról 4-5 re :D de végeztem a sulival, és azóta már melózok! és melóhelyen is szívok, ha ugy adódik! Problémám a fü szívás miatt asszem nem alakult ki! Szerintem nem egészségtelenebb egy spangli elszívása, mint ha egy sima cigít szívna el az ember!
2009. ápr. 30. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:
70%

a férfiakat egy módszerrel lehet jól leszoktatni sztem

"a fűtől kisebb lesz a micsodád..." (ez orvosilag bizonyított)

2009. szept. 24. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:
82%

Én nem akarok kötekedni de ez nem bizonyított sőt a legnagyobb butaság amit eddig hallottam. Még azt az állítást is veri hogy skizofrén leszel tőle.

Az emberek hajlamosak bizonyos dolgokat megtoldani, átváltoztatni és ezeket aztán kész tényekként visszaadni másoknak. Az egyetlen dolog amit a THC egy ffi micsodájával tesz az, hogy csökkenti a megtermékenyítő képességet hisz lassulnak a spermiumok. Biztos ők is be vannak szívva:))

2009. szept. 24. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim válasza:
23%
Hogy az első komment mekkora 1 sötét paraszt lány lehet...Amihez k*rvára nem ért, minek ír kommentet? :S
2010. jan. 20. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:
90%

Talán, mert mindenkinek meg van a saját véleménye.

Ahogy észreveszem, te nagyobb paraszt vagy, mint az első.

2010. jan. 20. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim válasza:
25%

szerintem nem :\

miért kell okoskodnia a csajszinak? látszik nem próbálta ki mert ha igen ako bírná :P és egytől baszottul nem lesz függő meg ha nem akarja ako nem lesz csak ha akarja ennyi. én szeretem a zöldet és lehet h néha rossz néha meg tulontúl jó nem térnék rá keményebb "drogra" soha nem fogok iczázni(lónyugtató) és stb..

ja am első komizó próbáld ki és utána olvasd vissza miket írtál oks? :)

2010. febr. 25. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim válasza:
85%
Mindennek van mellékhatása még az aspirinnek is nem még a cannabisnak.. most jöhettek okoskodni h megint olyan szól hozzá aki életében nem szívott még.. de ez nem így van.. a központi idegrendszert megviseli nem azt mondom h 10 szívás után de egy idő után.. a közérzeteted szar lesz mert megszokja a "napi adagot" !!én nem mondom azt h ne próbáld ki mért ne.. te dolgod... de azé tudd a mértéket ha nem akarsz szar heteket nélküle...na csá
2010. ápr. 10. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim válasza:
100%
ja még annyit az előzőhöz h a rászokásról meg anyit h rajtad mulik h rá é kapsz ez nem heroin testi függőség nincs de lelki lehet.. ha csak a fűvel fogod magad tudni lekötni h ne unatkozz akkor függő leszel.. de ha normális életed van vannak programjad stb akkor csak egy olyan dolog lesz mint az alkohol.. bulizás képpen..
2010. ápr. 10. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:
25%

én épp most vok betépve XDD 1 söre nem szok sz rá az embere...am ha haverokkal vok röhögörcs de épp mosálmos vot egyedül vok ..nem birom tartani má szinte szoszerint a testtem álmos vok!!XDDD

am aki aztmondja ne probált ki az szentfazék v tul parrás pesre feleslegesen XXD

2010. máj. 27. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim válasza:
79%

nos, egész véletlet akadtam erre a szájtra és néhány pillanat múlva elhatároztam, h leírom a tapasztalataimat. a fenti személyekéhez hasonló véleményem volt a kábítószer fogyasztásom első 2-3-4 évében.

a fű használatát 12 évesen kezdtem mondván azt, csak kipróbálom. majd a heti egy-két alkalomból napi 1-2 alkalom lett, amit rövid idő elteltével felváltott a "e nélkül nem tudok meglenni, de bármikor abba tudom hagyni" szindróma. ezt azzal próbáltam magyarázni, hogy szar napjaim vannak és kell valami ami feldob. az első 8 sikerült, a középsuliban sorra megbuktam, végül kicsaptak. majd estisuli maradt. abban az időben már reggeltől ahogy felébredtem csak szívtam és szívtam és szívtam és szívtam majd suliba mentem és szívtam és szívtam és szívtam és szívtam majd hazafelé és szívtam és szívtam és szívtam és szívtam majd elaludtam. ez ment minden nap. minden egyes nap éveken keresztül. mire elértem a húszas éveimet már biztosan láttam h nagy bajban vagyok. voltak idők mikor egyszerűen nem bírtam különbséget tenni a valóság és az álom között. néha nagyon élveztem:) és volt amikor egy rémálomba csöppentem. a hosszú idők során rengeteg emberrel megismerkedtem, fiatalokkal és idősebbekkel és vannak olyanok is akik már nem élnek túladagolás, gyilkosság, öngyilkosság miatt, vagy csak egyszerűen nem bírta a szivük. van akik még mindig élnek és van olyan is akivel együtt kezdtem a pályát csak nem bírtak kiszállni a pörgésből. nekik mostanra már elég az egyik kezük is hogy meg bírják számolni az agysejtjeiket. a hígítóval hasonó eredményeket lehet elérni az idő töredéke alatt:) sokan belépő drognak tartják. sokan ártalmatlannak. azonban rengetegen figyelmen kívül hagyják azokat a TÉNYEKET amit jómagam is megerősítek. így tehát mondhatni ez nem jelent semmit, ez még nem bizonyított, csak a körülmények áldozatai kerülnek bajba, bla-bla-bla... meg ehhez hasonlók. DE!!! szumma szummárum-> próbáld ki nyugodtan viszont tartsd észben -amíg rendelkezel a szó mögött meghúzódó tartalommal(!)- nem tudod megakadályozni hogy a szer hatással ne legyen a testedre, agyadra, tudatodra, az életedre, a kapcsolataidra. tehetsz bármit, magyarázhatod, oszthatod az észt vödörszámra mentségeket keresve, de csak egy lúúúzer maradsz ha folytatod. személy szerint átkozom a napot amikor kipróbáltam.

jelenleg 30éves vagyok, paranoid skizofrén, mély depresszióm van és szorongok. folyamatos pszihiátriai és orvosi kezelésem van. 8 éve tiszta vagyok. sok sikert.

2010. máj. 28. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!